KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round - 12.05.2007

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, Sokol Nymburk
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 39
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
53.05%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 41x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Filip Holý Karate Team Bohunice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas David Kraus Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Tereza Egerová Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Lucie Roupcová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Daniel Faltejsek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -45kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Švenda Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Štěpán Krejčík Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Adam Bauer SK Karate Most CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Michala Hladíková KC Podbořany CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Michael Ondra Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Vít Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Filip Holý Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Brabec Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Josef Jelen Masada Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +75kg Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -57kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -65kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Lukáš Muladi MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Robin Valenta Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -70kg David Pavlíček Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Patrik Černý TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg František Jelen Masada Praha CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Czech national cup seniors 2007 - 2.round 03.02.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır