KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Ústí n/L 2010 - 22.05.2010

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Kamury Ryu Ústí n/L
Kluby na medailových pozicích 50
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
56.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 152x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
2. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
1. kata team muži Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team ženy SC Flair CZE CZE
2. kumite team muži Tunisko TUN TUN
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
1. kumite team junioři (16-17) SC Banzai Berlin (GER) GER GER
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SC Flair CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Akif Mehmet Bolat SC Banzai Berlin GER GER
5. kata ženy Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite muži -67kg Aleš Hrách Kobra Kladno CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
1. kumite ml. žákyně -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Gershberg Boris Dojo ISR ISR
5. kumite st. žákyně -42kg Anna Gershberg Boris Dojo ISR ISR
7. kumite ml. žáci -35kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ayse Gündar SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ml. žáci +41kg Baran Secici SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite st. žáci -52kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Buyantogtokh Sharkhuukhen SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite junioři (16-17) BRH Buyantogtokh Sharkhuukhen SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Ceylon Mede SC Banzai Berlin GER GER
1. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -41kg Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite muži -67kg David Beran KCK Team CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg David Richtr KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Richtr KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Ondráček SC Flair CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
5. kata junioři (16-17) David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
7. kumite junioři (16-17) BRH David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
3. kumite ml. žáci -35kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg David Rusanov Boris Dojo ISR ISR
2. kata dorostenci (14-15) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dimitris Mitakos Gidakos Club GRE GRE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
1. kumite ženy -50kg Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
1. kumite ženy BRH Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Engin Yalcin SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
1. kumite juniorky (16-17) BRH Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite muži -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
1. kata muži Firas Oukde SC Flair CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Gizem Bugur SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Igal Rahmany Boris Dojo ISR ISR
5. kata Masters muži (+40 let) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
1. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Jasmin Teker SC Banzai Berlin GER GER
1. kumite muži +84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jiří Jirásek Shodokan Sokolov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite muži -75kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
1. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Křivánková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Lokvencová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
1. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite st. žáci -45kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
1. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Havlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kumite muži +84kg Martin Horváth KC Podbořany CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci -30kg Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Merve Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite st. žáci -52kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata muži Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži +84kg Michal Adámek Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži BRH Michal Adámek Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite muži -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
7. kumite muži BRH Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -55kg Mohamed Rovcanin SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite muži -67kg Nikolaos Gidakos Gidakos Club GRE GRE
1. kumite muži BRH Nikolaos Gidakos Gidakos Club GRE GRE
3. kumite ml. žáci +41kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -67kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite muži -84kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Patrik Vébr Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Pavla Křelinová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata muži Petr Borgula SC Flair CZE CZE
2. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata muži Radim Pavelka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -84kg Radim Pavelka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Ricardo Giegler SC Banzai Berlin GER GER
1. kumite junioři (16-17) BRH Ricardo Giegler SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite ml. žáci -30kg Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Robin Žďárek KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Roman Kotěra SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sabri Sabani SC Banzai Berlin GER GER
1. kumite st. žáci -52kg Simon Kerjenzev Boris Dojo ISR ISR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) BRH Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sophie Böttcher Karate Institute Halle GER GER
3. kumite muži -84kg Spyridon Konstantinou Budokan Karate Club GRE GRE
3. kumite muži BRH Spyridon Konstantinou Budokan Karate Club GRE GRE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SC Flair CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Matiášová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Jůnová Shodokan Sokolov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Michalová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Václav Stezka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vasilis Konsolakis Gidakos Club GRE GRE
7. kumite ml. žákyně +35kg Vendula Hrubá KABU Jablonec n/N CZE CZE
1. kumite ženy -61kg Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ženy Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
1. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Viktor Čermák KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE CZE
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Yuval Pinhasov Boris Dojo ISR ISR
5. kumite ml. žákyně +35kg Zozan Mede SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová SC Flair CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk