KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2010 - 22.05.2010

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamury Ryu Ústí n/L
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 50
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
56.25%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 152x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Yuval Pinhasov Boris Dojo ISR ISR
5. kata bay -11 yas Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
7. kata bay -11 yas Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Tereza Jůnová Shodokan Sokolov CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kristýna Lokvencová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Anna Gershberg Boris Dojo ISR ISR
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Anna Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucie Havlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Kristýna Křivánková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Petr Šimůnek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Tereza Mikudová SC Flair CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Ondráček SC Flair CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
5. kata bay 16-17 yas Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Adéla Pallová SC Flair CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Jana Horáková EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Zuzana Platilová SC Flair CZE CZE
kata bay
1. kata bay Firas Oukde SC Flair CZE CZE
2. kata bay Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata bay David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata bay Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata bay Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay Radim Pavelka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay Petr Borgula SC Flair CZE CZE
7. kata bay Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata bayan Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Jirásek Shodokan Sokolov CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Roman Kotěra SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata takýmlar bayan SC Flair CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Viktor Čermák KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg David Rusanov Boris Dojo ISR ISR
7. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Ondřej Johanovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Igal Rahmany Boris Dojo ISR ISR
5. kumite bay -11 yas -41kg Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Baran Secici SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay -11 yas +41kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Pavla Křelinová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Feriancová KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Luxemburgová Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Zozan Mede SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite bayan -12 yas +35kg Vendula Hrubá KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Stezka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Simon Kerjenzev Boris Dojo ISR ISR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Patrik Vébr Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Gizem Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Gershberg Boris Dojo ISR ISR
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Michalová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Matiášová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jasmin Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Dimitris Mitakos Gidakos Club GRE GRE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Alessandro Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Sabri Sabani SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Fořt KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Sophie Böttcher Karate Institute Halle GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Merve Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Mohamed Rovcanin SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Engin Yalcin SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Ricardo Giegler Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Miloš Janů SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Vasilis Konsolakis Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Robin Žďárek KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Buyantogtokh Sharkhuukhen SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Ricardo Giegler Almanya GER GER
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Buyantogtokh Sharkhuukhen SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN David Ifraimov Boris Dojo ISR ISR
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ayse Gündar SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ceylon Mede SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Šárka Remerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Nikolaos Gidakos Gidakos Club GRE GRE
2. kumite bay -67kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -67kg Aleš Hrách Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite bay -67kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -84kg Akif Mehmet Bolat Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Spyridon Konstantinou Budokan Karate Club GRE GRE
3. kumite bay -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite bay -84kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay -84kg Radim Pavelka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite bay -84kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay +84kg Martin Horváth KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay +84kg Michal Adámek Sport Relax CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Nikolaos Gidakos Gidakos Club GRE GRE
2. kumite bay OPEN Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Spyridon Konstantinou Budokan Karate Club GRE GRE
5. kumite bay OPEN Michal Adámek Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite bay OPEN Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan -50kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan OPEN Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Danuše Kratochvílová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SC Banzai Berlin (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Tunus TUN TUN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır