KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2016 - 05.11.2016

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí nad Orlicí
Registrovaných jednotlivců 308
Kluby 32
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
58.85%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 48x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite team žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy +60kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Kubeček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Martin Šprinc Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
1. kumite team dorostenky + juniorky KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata muži David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite muži -70kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite team žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite team žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite team dorostenky + juniorky KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Šulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Roman Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Hubka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Hubka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Julie Novotná Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Harnach Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Harnach Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
1. kumite ženy -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Alexandr Šimák KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Oscar Paris KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Novotný KASR ŽAMBERK CZE CZE
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jakub Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ženy Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kata Masters ženy (+35 let) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Lejsek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Lejsek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Šmída SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Šmída SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Dominik Šmída SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Růžička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite muži +80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Pavlína Hrdinová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite Masters muži (+40 let) Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Nikola Rosová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Anna Bryšková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Michal Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Ondřej Mondek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Floriš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Huifeng Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
1. kumite team st. žákyně SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team st. žákyně SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team dorostenky + juniorky SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite muži BRH Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ladislav Husák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Klusáčková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Šimon Zwilling ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kata muži Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE CZE
1. kumite muži -80kg Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Sedláček TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Slezák TJ Sokol Stěžery CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Vejdělek TJ Sokol Stěžery CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Klimeš TJ Sokol Stěžery CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk