KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2011 - 01.10.2011 - 02.10.2011

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Club Karate Plzeň
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 61
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 13
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
52.86%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 35x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay -11 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay -11 yas Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jan Horyna Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay -11 yas Richárd Forgács Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
7. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Célia Chartry Champions Club BEL BEL
3. kata bayan -12 yas Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kata bayan -12 yas Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Milana Pesahovich Shindokan Karate ISR ISR
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Alexis Davoine Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay 12-13 yas Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
5. kata bay 12-13 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
7. kata bay 12-13 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
3. kata bayan 12-13 yas Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kata bayan 12-13 yas Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
2. kata bay 14-15 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Andreas Ekkert Danimarka DEN DEN
5. kata bay 14-15 yas Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
7. kata bay 14-15 yas Elie Feller İsviçre SUI SUI
7. kata bay 14-15 yas Timo Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Miriam Risse KD Lich GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Alžběta Ovečková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Nathalie Schmidt İsviçre SUI SUI
5. kata bayan 14-15 yas Rahel Oechslin Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata bayan 14-15 yas Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kata bayan 14-15 yas Melinda Michel Karate Do Interlaken SUI SUI
7. kata bayan 14-15 yas Vlada Raynikov Rogozarski Dojo ISR ISR
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
2. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Slovakia SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
5. kata bay 16-17 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Wassim Farhat Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kata bay 16-17 yas Nikolaus Resch Leistungszentrum Wien AUT AUT
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Luisa Reinl KD Lich GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Oceane da Costa Lüksemburg LUX LUX
5. kata bayan 16-17 yas Melinda Mark İsviçre SUI SUI
7. kata bayan 16-17 yas Ann-Jaqueline Münch KD Lich GER GER
7. kata bayan 16-17 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Bryan Antony Lüksemburg LUX LUX
2. kata bay 18-20 yas Jonathan Staynor Avustralya AUS AUS
3. kata bay 18-20 yas Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Martin Truttmann Karateschule Sursee SUI SUI
7. kata bay 18-20 yas Geri Kurucz Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 18-20 yas Laila Kinsch Lüksemburg LUX LUX
3. kata bayan 18-20 yas Sandra Mark Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata bayan 18-20 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
2. kata bay Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay Peter Fabian Slovakia SVK SVK
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Kristian Agsten Almanya GER GER
5. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata bay Leon Woldt KD Lich GER GER
kata bayan
1. kata bayan Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Melinda Mark İsviçre SUI SUI
3. kata bayan Luisa Reinl KD Lich GER GER
5. kata bayan Oceane da Costa Lüksemburg LUX LUX
5. kata bayan Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
7. kata bayan Laila Kinsch Lüksemburg LUX LUX
7. kata bayan Chantal Steiner Karateclub Gampel-Saastal SUI SUI
KUMITE
kumite bay -12 yas -32kg
1. kumite bay -12 yas -32kg Marek Pončka Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -32kg Luca Fratamico Champions Club BEL BEL
3. kumite bay -12 yas -32kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -32kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -32kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -32kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -32kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -32kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay -12 yas -40kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Adolf Gyurik Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Uri Levinshtein İsrail ISR ISR
5. kumite bay -12 yas -40kg Edgard Merkine Bremer Karate Verband GER GER
7. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Gábel Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -40kg Daniel Hrgovcic Kofukan Brig SUI SUI
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Chudobiński KK Champion Team POL POL
2. kumite bay -12 yas +40kg Maximilian Ales Leistungszentrum Wien AUT AUT
3. kumite bay -12 yas +40kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Peter Šimon ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bay -12 yas +40kg Marvin Lauber Kofukan Brig SUI SUI
5. kumite bay -12 yas +40kg Andrej Pavlović ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -35kg Sarah Hrnková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -35kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
7. kumite bayan -12 yas -35kg Hedvig Borbás Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
7. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas +35kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Noah Pisino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bay 12-13 yas -45kg František Kostolník Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Samuel Dedinsky KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Kevin Kabashi İsviçre SUI SUI
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Nathan Curtz Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Mateja Rogozarski İsrail ISR ISR
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Michal Zerek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Ľuboš Džačovský Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Vladislav Nebert Bremer Karate Verband GER GER
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Eugen Keler Bremer Karate Verband GER GER
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +55kg William Schiler Bremer Karate Verband GER GER
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vanina Rizzo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Maya Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Oriane Zumwald Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Deborah Cavraine Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lola Barracato Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dielza Ulluri Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Issam Bellaraj Belçika BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Imrich Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Carlo Prada Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Homola Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Benoît Schmidlin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Ryuichi Belli Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Adil Nakhel Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Janek Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Andrej Bíreš Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Ron Amossi Rogozarski Dojo ISR ISR
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Gaëtan Stiel Funakoshi Dojo BEL BEL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Timo Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Emmanuel Mulisi Kayembe Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Stef Adams Belçika BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg David Turcsanyi Wado SE HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Elie Feller İsviçre SUI SUI
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Yasmina Farsi Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Vlada Raynikov Rogozarski Dojo ISR ISR
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Bernadett Juhász Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Cindy Carvalho Club Sorptif et Artitisque Toulon FRA FRA
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Alicia Hilsenbeck Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ellen Weichhart Leistungszentrum Wien AUT AUT
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kyra Bruneel Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Martyna Cylke KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Julia Schulpen Karate Club Alken NED NED
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Yassine Elalili Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Benjamin Piras Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Kaleta Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Julien Van Schil Luxemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Timmi Pedersen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Kaan Sentürk Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukas Inauen Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Nicola Perren Kofukan Brig SUI SUI
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Abishek Theivendran Karate Do Brugg SUI SUI
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Christian Hjort Pedersen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Vorobeľ Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Thorben Bergelt Bremer Karate Verband GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Wassim Farhat Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Bujar Sejdijaj Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Barłomiej Ciesielczyk POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lien Joris Belçika BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Jennifer Delfosse Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Shade Skopp Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Viktória Pillárová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lis Dostert Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Elena Quirici İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jaroslava Baňasová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Melinda Mark İsviçre SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Helena Mičiaková KK Žilina SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ramona Brüderlin Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sif Bay Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Kopúňová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Camille Paquet Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nurija Karalik Karateschule Martial Arts SUI SUI
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Thomas Olsen Avustralya AUS AUS
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Soufian El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Richard Dobias Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Shemsi Aslani Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Vito Pellizzani Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Melvin Skopp Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Pavo Coskovic Kofukan Brig SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Pape Ndiaye Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Dominika Ťažká Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Yannie Moning Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Aline Schlumpf Kimura Karate Akademie Zürich SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Jorina Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Katarína Kotúčová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Rym Aziz Ouazzani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kinga Turlińska Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Helen Maeder İsviçre SUI SUI
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Angela Rufer Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Quinten Van Aesbroeck Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -60kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay -60kg Yannik Faes Karateschule Sursee SUI SUI
7. kumite bay -60kg Yvan Gelsomino Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Cedric Urru Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -67kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay -67kg Bence Diószegi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -67kg Soma Koburger Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -67kg Thomas Olsen Avustralya AUS AUS
7. kumite bay -67kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -67kg Alexis Carrasco Avustralya AUS AUS
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -75kg Áron Domján Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Jonas Martin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite bay -75kg Ludovic Mauroy Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -75kg Melvin Skopp Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -75kg Robin van der Gracht Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -75kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -75kg Eric Djahoui Federation Francophone BEL BEL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Philip Grozdanov Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -84kg Demian Seiler Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bay -84kg Sinan Güldür Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kumite bay -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -84kg Jeroen Quets Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay -84kg Marco Waltert Karateschule Sursee SUI SUI
7. kumite bay -84kg Pape Ndiaye Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
7. kumite bay -84kg Daniel Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Amaury Charlier KCM Debatty BEL BEL
2. kumite bay +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay +84kg Dean Grilli Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay +84kg Jozef Garaj Monarch Bratislava SVK SVK
5. kumite bay +84kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Marco Luca İsviçre SUI SUI
2. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Ludovic Mauroy Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
5. kumite bay OPEN Pape Ndiaye Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bay OPEN Marco Waltert Karateschule Sursee SUI SUI
7. kumite bay OPEN Yonatan Kuterman Shindokan Karate ISR ISR
7. kumite bay OPEN Florian Weber Karateschule Sursee SUI SUI
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Maria Alexiadis Avustralya AUS AUS
3. kumite bayan -50kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -50kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
3. kumite bayan -55kg Coline Pilloud Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite bayan -55kg Alysha Dew Avustralya AUS AUS
5. kumite bayan -55kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite bayan -55kg Ramona Waltert Karateschule Sursee SUI SUI
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan -61kg Sonja Steland Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan -61kg Stephanie Otten Belçika BEL BEL
7. kumite bayan -61kg Andrea Bornhauser SSKF SUI SUI
7. kumite bayan -61kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite bayan -68kg Mariska Verspaget Karate Club Alken NED NED
5. kumite bayan -68kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Jessica Cargill İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan +68kg Helen Maeder İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan +68kg Michelle Wilson Avustralya AUS AUS
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Noemi Kornfeld İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan OPEN Jessica Cargill İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan OPEN Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Sonja Steland Lüksemburg LUX LUX
7. kumite bayan OPEN Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite bayan OPEN Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Neuchâtel Karaté Do (SUI) SUI SUI
2. kumite takýmlar bay Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI
3. kumite takýmlar bay Karateschule Sursee (SUI) SUI SUI
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite takýmlar bayan Neuchâtel Karaté Do (SUI) SUI SUI
3. kumite takýmlar bayan Avustralya AUS AUS
3. kumite takýmlar bayan Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2018 13.10.2018-14.10.2018
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır