KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2006 - 06.05.2006

Město Kostomlaty n/L
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 107
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
33.82%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jiří Dědič KK Litvínov CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata muži Jiří Dědič KK Litvínov CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SK Tommi CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Moravec Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Jíchová Sokol Blatná CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Kratochvíl Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE CZE
kumite dorostenky -60kg
1. kumite dorostenky -60kg Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Tomáš Heller Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -70kg Tomáš Heller Vakado Kutná Hora CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jakub Kalaš Sokol Nymburk CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži -80kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži BRH Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži BRH Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Jana Loudová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Vaňková Sokol Nymburk CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Kolín CZE CZE
2. kumite team muži Sokol Nymburk CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
Wakizaši Cup 2016 16.04.2016
Wakizaši Cup 2015 09.05.2015
Wakizaši Cup 2014 10.05.2014
Wakizaši Cup 2013 11.05.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk