KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2015 - 09.05.2015

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Nymburk
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
30.36%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 14x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Nguyen Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Lukáš Živnůstka Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Šolín TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Maděra Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Svatopluk Svatek Sokol Nymburk CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Marek Boura GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Pavel Staso GRYF Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Dostál Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ladislav Novák Sokol Nymburk CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martina Kopecká Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nela Holubová Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Klára Vávrová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Mikovcová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Berenika Huttová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Rybínová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ernest Žiga SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Dominik Zachař TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matyáš Vojtěch Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Ondřej Rethy GRYF Liberec CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Michaela Hrušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Roman Vintonyak Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Karolína Králová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Linda Le Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Hladíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kristýna Štaudová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Josef Holas Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Martin Slovák Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata muži U21 Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata muži Josef Mišák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata muži Tomáš Kadlíček Gojukan Praha CZE CZE
7. kata muži Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata muži Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Roman Hák Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Soukup Slavia TU Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Helena Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Michaela Mikovcová Sokol Nymburk CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Sokol Nymburk CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Sokol Nymburk CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Ernest Žiga SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Lantora Baník Příbram CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Vojta Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tadeáš Moravec KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Josef Holas Sokol Nymburk CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Filip Novák Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Aleš Bihari Sokol Nymburk CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži -84kg Aleš Bihari Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži -84kg David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite muži BRH Aleš Bihari Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži BRH Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Josef Soukup Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Michaela Mikovcová Sokol Nymburk CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk