KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Wakizashi Cup 2006 (CZE) - 06.05.2006

şehir Kostomlaty n/L
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Sokol Nymburk
Yarışmacılar 107
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 20
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
33.82%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 17x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jiří Dědič KK Litvínov CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE CZE
kata bay
1. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay Jiří Dědič KK Litvínov CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas SK Tommi CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Moravec Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Jíchová Sokol Blatná CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Kratochvíl Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -60kg
1. kumite bayan 16-17 yas -60kg Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Tomáš Heller Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -70kg Tomáš Heller Vakado Kutná Hora CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jakub Kalaš Sokol Nymburk CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay -80kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Michal Beneš Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay OPEN Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay OPEN Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Jana Loudová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Michaela Vaňková Sokol Nymburk CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Simona Černá Karate Kolín CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate Kolín CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Sokol Nymburk CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır