KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2014 - 10.05.2014

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 310
Kluby 41
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
36.54%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Ondřej Horák Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Mráz Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Milan Maršoun Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Smudek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lucie Hodková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Smetanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Holubová Sokol Nymburk CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eva Krákorová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Helena Svatková Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Karel Karlík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Dominik Banga Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matěj Šifner SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jakub Haljuk Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Tereza Klimešová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sofie Wagnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
3. kata muži Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata muži Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata muži David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata muži Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Kamil Al Otri KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Michaela Mikovcová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Tora Jablonné v Podještědí CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michael Bartoš USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Lysko USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Hung Hoang Ngoc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucia Mori Ubaldini Sokol Nymburk CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Fürbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Josef Holas Sokol Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +68kg
1. kumite junioři (16-17) +68kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +68kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +68kg Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +68kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Aleš Bihari Sokol Nymburk CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite muži -80kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -80kg David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Miroslav Heřmánek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži BRH Miroslav Heřmánek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Michaela Mikovcová Sokol Nymburk CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk