KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2013 - 11.05.2013

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 410
Kluby 55
Kluby na medailových pozicích 49
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.78%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 36x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anežka Kitzlerová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Pilařová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Dyntar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Denisa Houserová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Klára Pospíšilová SK Trial CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata muži Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata muži Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Martin Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata Masters muži (+40 let) Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Soňa Němečková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Slavia TU Liberec CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy KC Dragons Rosice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Váňa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Václav Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kryštof Slavotínek Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Blaho Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Kovařík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Voves TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jonáš Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Holas Sokol Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Knoblochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Adéla Havelková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Duc Anh Nguyen Sokol Nymburk CZE CZE
5. kumite muži -67kg Miroslav Surmař ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jan Kašpar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Martin Gall ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Věra Matoušková KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk