KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2016 - 16.04.2016

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Sokol Nymburk
Registrovaných jednotlivců 350
Kluby 44
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
45.83%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Štěpán Šubrt TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Mikuláš Pater Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jiří Chýský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Antonín Skala Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Michal Boušek TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Petr Matyska KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) David Vyhnal Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Rajnoch Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Martina Kopecká Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Fidlerová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Klára Vávrová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Valešová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Marie Pasterňáková Vakado Kutná Hora CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Anna Poláková Red Dragon Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nina Pražáková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Voženílková Red Dragon Team CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Helena Pechačová Karate Hlinsko CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Dominik Kubíček Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jindřich Bukovský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Kubák TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Marek Novotný Sokol Nymburk CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Bára Veselá Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Alžběta Mrkvičková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Dopaterová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Markéta Neubergová Red Dragon Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Anna Bartáková Red Dragon Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jonáš Kasal Slavia TU Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata muži U21 Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
3. kata muži U21 Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata muži U21 Josef Holas Sokol Nymburk CZE CZE
kata muži
1. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata muži Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
7. kata muži Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE CZE
3. kata ženy Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata ženy Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Mark Oram KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Miroslav Volek Vakado Kutná Hora CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Pavel Jošt Slavia TU Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Lenka Bourová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Josef Macek Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg David Hološevyč SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Richard Havelka SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Patrik Brentner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Aleksandr Jordanov Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Simon Šimůnek KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Miroslava Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Paterová Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Pražáková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Poláková Red Dragon Team CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vilím Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Radek Krucký Sokol Sadská CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Gio Barbakaze Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Dušan Nguyen Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Petr Škalda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Patricie Pažinová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lana Potrebenko SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Helena Pechačová Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Doležalová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Aljona Drahanová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Laura Humlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lucie Mrázová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bohdan Jonáš Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vrba Kabu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Pondělíček Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Cyril Popek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Polášková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jamaica Kindlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavlína Ondrejková SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hana Rebljanová Baník Příbram CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Fichnová Baník Příbram CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natálie Junková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Bartáková Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aneta Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Debora Jurková Red Dragon Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Sabina Mehičová Red Dragon Team CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Josef Holas Sokol Nymburk CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Martin Michajlec Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite muži -84kg Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Radka Hassaine Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Petr Pazderka Baník Příbram CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Radka Hassaine Karate Klub Chodov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk