KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2019 - 28.10.2019

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Karate TJ Sokol Nymburk, Středočeský svaz karate
Registrovaných jednotlivců 235
Kluby 35
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Adam Havrda TJ KARATE Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Leo Cápay KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Daniel Havrda TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Šimon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Adam Bartoň Dobenín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Vojtěch Bureš SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Ondřej Lukšíček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Marek Novotný SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Hlad SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Dominik Macek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu David Voung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Samuel Kekely Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jan Šoral TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Michal Horák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Josef Chudoba TJ KARATE Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Nikola Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Kristyna Dordyak TJ KARATE Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Heroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Lukáčová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Ema Konhefrová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Žofie Řeháková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nela Sehnalová Sokol Nymburk CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Viktor Steger TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE CZE
kata st. žákyně (12 let)
1. kata st. žákyně (12 let) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12 let) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12 let) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12 let) Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12 let) Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žákyně (12 let) Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata st. žákyně (12 let) Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12 let) Helena Přechová Sport Úvaly CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Hofman SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jakub Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Filip Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Robert Hofman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Petr Šnejdr Shotokan karate club Louny CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Věra Jankovská SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Karolína Sladká Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eliška Vorlíčková Sokol Nymburk CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Marek Novotný Sokol Nymburk CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Potočníková TJ KARATE Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Antonín Brožíček Sport Team Scorpions z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jan Bartoš TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Peter Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Radka Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Eva Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata Masters ženy (+35 let) Petra Andršová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Ondřej Hlad SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Erik Halač SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Butkaj TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jiří Koudelka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Posnar TJ Karate Libčice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Soňa Štěrbová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Zuzana Minaříková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Michal Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Viktor Steger TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Erik Kubíni Masada Praha CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Amálie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Hošáková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Vašíčková TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Fiedler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dan Gellér KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Jeřábek TJ Karate Libčice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Špaček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Andrej Dunai TJ KARATE Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Novotný Sokol Nymburk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Štrumfová Karate Polička CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sára Forková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Exnar Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +60kg
1. kumite juniorky (16-17) +60kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +60kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -80kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite muži -80kg Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži -80kg Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg David Kučera Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite muži +80kg Petr Šuranský T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži +80kg Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži +80kg Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Ladislav Morávek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite muži BRH David Kučera Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Roller TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Šuranský T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Andrea Drsková T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Elemir Kubini Masada Praha CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Angelo Purgert TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Eva Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2020 03.10.2020
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2019 18.05.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk