KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) - 26.05.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamura Ryu Ústí nad Labem, ČSKe
Yarışmacılar 229
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 26
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
43.60%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 43x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Martin Anichobr SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay -11 yas Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Alena Luongová SKR SU Lovosice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-15 yas
1. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas Amfora Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Tobias Kirchhoff Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
2. kumite bay -11 yas -30kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Felix Grünberg Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay -12 yas -35kg Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Florian Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay -12 yas -35kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Clemens Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay -12 yas -40kg Toni Stein Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -12 yas -40kg Martin Žabka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Marius Dittrich Almanya GER GER
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Sebastian Termanini TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Benjamin Bienek Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -40kg David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Tobias Tücks Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Špička TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Maria Gerstenberger Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zuzana Struková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Katja Kormann Seishinkai Jena GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Czech national cup seniors 2007 - 2.round 03.02.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır