KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2013 - 1.kolo - 13.01.2013

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 55
Závodníci v kategoriích 71
Kluby 26
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
34.38%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata muži Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -67kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite muži -75kg Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
5. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2012 - 2.kolo 18.02.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk