KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP mládeže 2013 - 2.kolo - 08.06.2013

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel Sport Union SKR Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 232
Závodníci v kategoriích 326
Kluby 33
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
31.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 20x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Starý SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Clementina Budělovská TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Antonie Brožová SK Trial CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Klára Pospíšilová SK Trial CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Maleček Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Erik Makovec Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Cyprián USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Andriy Radetskyy Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Filip Koudelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Dvořák SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Hájek USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Tesařová Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Laurin USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Šinfeltová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Patrik Kolín USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
NP seniorů 2012 - 2.kolo 18.02.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk