KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP mládeže 2013 - 1.kolo - 13.04.2013

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 360
Kluby 39
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
42.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 14x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Anežka Kitzlerová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Květoslava Pokorná Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Slavia TU Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Váňa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Kernaševič Glaverbel Teplice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Zátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nikola Duchoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Bao n Goc Tranová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Kučerová SKC Louny CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Ellen Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Ondřej Aišman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Matěj Kühn Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Vladimír Kornijenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Dvořák SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Clementina Budělovská TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bohumír Válek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Boháč USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Kletečka Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Laurin USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Adéla Zachardová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nela Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Charlotte Edererová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Květoslava Pokorná Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Kamo Mikhaelyan Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Záveský Sport Relax CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Novotný Sport Relax CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
NP seniorů 2012 - 2.kolo 18.02.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk