KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2014 - 1.kolo - 25.01.2014

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 56
Závodníci v kategoriích 76
Kluby 20
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
31.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata muži Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata muži Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
7. kata muži Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata muži Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SKK Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Adam Horváth Karate Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži -67kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite muži -67kg Alessandro Tamborlani TARO KAN CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži -75kg Radim Pavelka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Silvestr Hirner Karate Havířov CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
NP seniorů 2012 - 2.kolo 18.02.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk