KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2012 - 2.kolo - 18.02.2012

Město Odry
Stát Česká republika
Pořadatel KK Odry
Registrovaných jednotlivců 46
Závodníci v kategoriích 72
Kluby 24
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata muži Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE CZE
5. kata muži David Sirový TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata muži Stanislav Věchet SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ženy Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ženy Ivana Obhlídalová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
KUMITE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jakub Lacina Sokol Šumperk CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Haněl Sokol Šumperk CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Ivana Obhlídalová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Naděžda Kočandrlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Peceková MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Petra Peceková MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite ženy BRH Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ženy BRH Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
5. kumite ženy BRH Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite ženy BRH Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk