KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2006 - 3.kolo - 11.11.2006

Město Zákupy
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
37.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Rezek Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Andrea Buriková Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
2. kata muži U21 Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži U21 David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata ženy U21 Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ženy U21 Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ženy U21 Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Lukáš Junek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojtěch Špinar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jiří Novák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jiří Pěnkava Profi Klub Mimoň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Zavřel SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Jindřich Adolf TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Robin Valenta Sokol Tišnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Kateřina Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenky +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U21 -60kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži U21 -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Ondřej Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Dušan Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Kateřina Zádová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite ženy U21 -60kg Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk