KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2006 - 2.kolo - 27.05.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
93.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Špinar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata junioři (16-17) František Jelen Masada Praha CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Dominika Prokopcová Masada Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Šimpach SKK Praha 8 CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jiří Dědič KK Litvínov CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ženy U21 Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Baťka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Šarocký Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Vyšín TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Nebeský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg František Jelen Masada Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Zajan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Chroust SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Strigač Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Robin Valenta Sokol Tišnov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Kateřina Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Zdena Slezáková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Martina Janecká Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Haidinger TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Oharek Sokol Tišnov CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Tomáš Gellert Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk