KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2005 - 3.kolo - 17.09.2005

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
68.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata muži U21 Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata muži U21 Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata ženy U21 Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team junioři (16-17) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Burdych Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Haidinger TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Tereza Loučková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Ondřej Hlaváč Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Roško SK Global KC Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Zdeněk Hromek Baník Karviná CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Grabowski Baník Karviná CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Lenka Stehnová KK Mironet Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Jaroslava Šimotová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk