KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2005 - 1.kolo - 30.04.2005

Město Kyjov
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 74
Kluby na medailových pozicích 18
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
42.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Peter Dermek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lenka Zuzánková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Adam Babík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Záboj Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Magda Řehánková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata ženy U21 Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Buček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Burdych Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Petr Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Pavel Gvoždiak Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Adam Babík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Ladislav Kalina TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Buček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Jaroslava Šimotová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Lucie Mansbartová Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Martina Březinová Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk