KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

North Bohemia 2014 - 11.10.2014

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí nad Labem
Registrovaných jednotlivců 311
Kluby 52
Státy 4
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 4
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
34.72%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Zdeněk Žák Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Anna Vaczy UPJŠ Košice SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Matilde Fuglsand Allerod Dojo DEN DEN
7. kata st. žákyně (12-13) Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jonas Andersen Hogh Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenci (14-15) Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Česká republika CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Filipiová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jonas Andersen Hogh Dánsko DEN DEN
3. kata junioři (16-17) Lukáš Vik Česká republika CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček Česká republika CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata junioři (16-17) Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Frederikke Brendstrup Madsen Dánsko DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Nadja L. Sommer Dánsko DEN DEN
5. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Tereza Hájková GRYF z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Česká republika CZE CZE
2. kata muži U21 Filip Vít Česká republika CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
kata muži
1. kata muži Šimon Branda Česká republika CZE CZE
2. kata muži Filip Vít Česká republika CZE CZE
3. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Jakub Vavřička Česká republika CZE CZE
5. kata muži Kean Ottesen Dánsko DEN DEN
5. kata muži Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
3. kata ženy Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata ženy Nadja L. Sommer Dánsko DEN DEN
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Michal Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matiáš Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Černý SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Anna Vaczy UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Diana Fantová GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Zuzana Kropáčová UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jaroslav Prais GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Kadrmas Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michal Lysko GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lettl Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Černík Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Peter Bodnár UPJŠ Košice SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Richard Kapusta UPJŠ Košice SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Česká republika CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Budajová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Bartošová GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Szalay Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Jirka Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Marschall Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín Česká republika CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Adriana Crhonková Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Česká republika CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Pěstová Česká republika CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Vladislav Kis Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Dominik Szalay Česká republika CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Petr Marschall Česká republika CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Pavel Urban L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
2. kumite muži U21 BRH Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Veronika Halodová Česká republika CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Lucie Janouchová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite muži -70kg Vladislav Kis Česká republika CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite Masters muži (+40 let) Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk