KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2011 - 11.02.2011 - 13.02.2011

Město Novi Sad
Stát Srbsko
Pořadatel EKF
Registrovaných jednotlivců 872
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 29
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
64.53%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 43x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ali Sofuoglu Turecko TUR TUR
2. kata dorostenci (14-15) Maksim Ksenofontov Rusko RUS RUS
3. kata dorostenci (14-15) Solomon Rafailov Izrael ISR ISR
3. kata dorostenci (14-15) Urtzi Rodriguez Španělsko ESP ESP
5. kata dorostenci (14-15) Federico Ciafrei Itálie ITA ITA
5. kata dorostenci (14-15) Aljaž Klaneček Slovinsko SLO SLO
7. kata dorostenci (14-15) Maximilian Schinke Německo GER GER
7. kata dorostenci (14-15) Christ Signavong Francie FRA FRA
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Margarita Morata Španělsko ESP ESP
2. kata dorostenky (14-15) Aimee Sell Anglie ENG ENG
3. kata dorostenky (14-15) Bojana Mladežić Srbsko SRB SRB
3. kata dorostenky (14-15) Maria Teresa Santos Portugalsko POR POR
5. kata dorostenky (14-15) Rabia Kusmus Turecko TUR TUR
5. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Maďarsko HUN HUN
7. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Valérie Will Švýcarsko SUI SUI
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Relja Mijanović Srbsko SRB SRB
2. kata junioři (16-17) Rabah Selmani Francie FRA FRA
3. kata junioři (16-17) Lorenzo Capacci Itálie ITA ITA
3. kata junioři (16-17) Yvan Rodriguez Merino Belgie BEL BEL
5. kata junioři (16-17) Ali Gokhan Alkan Turecko TUR TUR
5. kata junioři (16-17) Milan Vinčić Chorvatsko CRO CRO
7. kata junioři (16-17) Nikita Bakanov Rusko RUS RUS
7. kata junioři (16-17) Christoph Erlenwein Rakousko AUT AUT
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Patricia Esparteiro Portugalsko POR POR
3. kata juniorky (16-17) Sonia Garcia Španělsko ESP ESP
3. kata juniorky (16-17) Mia Karlsson Švédsko SWE SWE
5. kata juniorky (16-17) Laura De Frenza Itálie ITA ITA
5. kata juniorky (16-17) Katarina Piperin Srbsko SRB SRB
7. kata juniorky (16-17) Katarzyna Dubel Polsko POL POL
7. kata juniorky (16-17) Marija Vuksevic Černá Hora MNE MNE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Srbsko SRB SRB
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rusko RUS RUS
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rakousko AUT AUT
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Francie FRA FRA
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Německo GER GER
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Chorvatsko CRO CRO
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Lucembursko LUX LUX
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Španělsko ESP ESP
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Německo GER GER
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Turecko TUR TUR
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Černá Hora MNE MNE
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Makedonie MKD MKD
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Slovinsko SLO SLO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ignacio Alguacil Bolsa Španělsko ESP ESP
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mustafa Sadik Akbulut Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Julien Custinne Belgie BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Francois Fernandes Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Allan Raschella Lucembursko LUX LUX
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Rassim Valijev Estonsko EST EST
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jack Lowe Anglie ENG ENG
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aleksandar Tintor Srbsko SRB SRB
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dino Povrženić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aziz Ismail Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tolga Caliskan Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukas Siebel Německo GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lou Lebrun Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nodar Tanashev Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Timmi Pedersen Dánsko DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Seryozha Sargsyan Armenia ARM ARM
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Shamil Magomedov Rusko RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Martinac Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nick Gerrese Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Španbauer Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Yegor Koryagin Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Burak Uygur Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Haris Gijo Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ilya Kirzner Bělorusko BLR BLR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maxime Leclaire Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jerome Brown Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ugur Aktas Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nedim Varupa Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Benjamin Kerber Německo GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Georgios Nikas Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Kabát Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luděk Soudný Česká republika CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Artem Samarinov Rusko RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jamaal Otto Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hrvoje Dukic Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jordan Durieu Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pasquale Longobardi Itálie ITA ITA
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Christian Hjort Pedersen Dánsko DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dragan Mitrovic Černá Hora MNE MNE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maksim Rutkevich Bělorusko BLR BLR
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Gema Morales Ozuna Španělsko ESP ESP
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sophia Bouderbane Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristina Coric Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sotia Zenios Cyprus CYP CYP
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yuliya Dorofeeva Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aggeliki Mpekiou Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eline Vounckx Belgie BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tina Marić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Shana Amengle Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anica Mijatovic Černá Hora MNE MNE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jovana Prekovic Srbsko SRB SRB
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anastasiya Shalamitskaya Bělorusko BLR BLR
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Maria Adamou Cyprus CYP CYP
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ann-Sofie Mikkelsen Dánsko DEN DEN
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kiratsa Poulidou Řecko GRE GRE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT LAT
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Margarita Zotova Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kati Florjančić Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kaylee Zwakhalen Nizozemsko NED NED
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivona Čavar Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Katrine Pedersen Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Angelo Crescenzo Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -55kg Antoine Cuenca Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -55kg Rahmetullah Enes Kaya Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Evgeny Plakhutin Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) -55kg Georgios Kostouros Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Armin Zečirovič Srbsko SRB SRB
7. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -55kg Armen Melkonyan Armenia ARM ARM
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Luca Maresca Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -61kg Sofiane Agoudgil Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -61kg Michail Giannelis Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Loic Raschella Lucembursko LUX LUX
5. kumite junioři (16-17) -61kg Nikolajs Bodrovs Lotyšsko LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -61kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -61kg Mustafa Astitou Belgie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Gheorghe Daniel Berzwscu Rumunsko ROM ROM
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Raphaël Bonelli Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -68kg Erman Eltemur Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Alfie Ambrose Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -68kg Pierluigi Grimaldi Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) -68kg Strahinja Rajković Černá Hora MNE MNE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Manuel Reis Portugalsko POR POR
7. kumite junioři (16-17) -68kg Nigel Janssens Nizozemsko NED NED
7. kumite junioři (16-17) -68kg Casper Tonnesen Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Juš Markač Slovinsko SLO SLO
2. kumite junioři (16-17) -76kg Emanuele Sarnataro Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -76kg Anders Fjeldberg Norsko NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ziya Yasar Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Stefan Petkov Bulharsko BUL BUL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Suada Tabaković Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite junioři (16-17) -76kg Berat Jakupi Makedonie MKD MKD
7. kumite junioři (16-17) -76kg Hadysson Riou Francie FRA FRA
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Victor Arangueren Herraiz Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (16-17) +76kg Ridvan Kaptan Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Besnik Adović Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Mikhail Davydov Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Dmitrašinović Chorvatsko CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ramadan Hasanovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite junioři (16-17) +76kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Neslihan Caliskan Turecko TUR TUR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Helena Martinović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Jelena Maksimovic Černá Hora MNE MNE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Sandra Nunez Marin Španělsko ESP ESP
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Mandy Wimker Německo GER GER
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Aline Schlumpf Švýcarsko SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Tina Teofilova Bulharsko BUL BUL
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adriana Ganeva Bulharsko BUL BUL
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Elena Quirici Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anastasia Babushkina Rusko RUS RUS
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Amy Connell Skotsko SCO SCO
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Cintia Mészáros Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Kimberly Van Harten Nizozemsko NED NED
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Büşra Tosun Turecko TUR TUR
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aylin Yilmaz Turecko TUR TUR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Karen Jimenez Gomez Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kate Karwacinski Anglie ENG ENG
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tjaša Ristić Slovinsko SLO SLO
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Ana Fonseca Portugalsko POR POR
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Aikaterini Kallimageirou Řecko GRE GRE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Hege Haavaldsen Norsko NOR NOR
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Lisa Schmid Německo GER GER
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Chiara Zuanon Itálie ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Eleni Chatziliadou Řecko GRE GRE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Laury Vogelzang Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Danka Zorić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Anja Kapelan Srbsko SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Chloe Guitard Francie FRA FRA
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Česká republika CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk