KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2014 - 07.02.2014 - 09.02.2014

Město Lisabon
Stát Portugalsko
Pořadatel FNKP, EKF
Závodníci v kategoriích 612
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 23
Hodnocení 300-200-100-50-25
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
79.35%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Xabier Pereda Elorduy Španělsko ESP ESP
2. kata dorostenci (14-15) Emre Vefa Goktas Turecko TUR TUR
3. kata dorostenci (14-15) Giuseppe Panagia Itálie ITA ITA
3. kata dorostenci (14-15) Theo Pons Francie FRA FRA
5. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Morris Tellocke Německo GER GER
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Havlíček Slovensko SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Jess Rosiello Belgie BEL BEL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Raquel Roy Rubio Španělsko ESP ESP
3. kata dorostenky (14-15) Lisa Pivi Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Masa Simonic Slovinsko SLO SLO
5. kata dorostenky (14-15) Marijana Dimoska Makedonie MKD MKD
5. kata dorostenky (14-15) Marie-Josefine Richter Německo GER GER
7. kata dorostenky (14-15) Hande Isitir Turecko TUR TUR
7. kata dorostenky (14-15) Yuliya Korshun Bělorusko BLR BLR
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Sergio Galan Lopez Španělsko ESP ESP
2. kata junioři (16-17) Samuel Stea Itálie ITA ITA
3. kata junioři (16-17) Szabolcs Koch Maďarsko HUN HUN
3. kata junioři (16-17) Kewin Ngoan Francie FRA FRA
5. kata junioři (16-17) Ferri Isic Makedonie MKD MKD
5. kata junioři (16-17) Jovan Simic Srbsko SRB SRB
7. kata junioři (16-17) Tadej Dajčman Slovinsko SLO SLO
7. kata junioři (16-17) Jan Luca Struger Rakousko AUT AUT
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Terryana D Onofrio Itálie ITA ITA
2. kata juniorky (16-17) Maryia Fursava Bělorusko BLR BLR
3. kata juniorky (16-17) Deniz Atak Turecko TUR TUR
3. kata juniorky (16-17) Anastasiia Rumiantceva Rusko RUS RUS
5. kata juniorky (16-17) Sophia Graf Německo GER GER
5. kata juniorky (16-17) Rita Morgado Portugalsko POR POR
7. kata juniorky (16-17) Natalie Payne Anglie ENG ENG
7. kata juniorky (16-17) Lidia Rodriguez Encabo Španělsko ESP ESP
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Itálie ITA ITA
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Španělsko ESP ESP
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Slovensko SVK SVK
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Chorvatsko CRO CRO
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Německo GER GER
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Portugalsko POR POR
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Turecko TUR TUR
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Makedonie MKD MKD
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Německo GER GER
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Anglie ENG ENG
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Ukrajina UKR UKR
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Igor Pushkin Rusko RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg James Coulter Skotsko SCO SCO
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gaetan Heinz Francie FRA FRA
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mustafa Yildiz Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Imrich Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stavros Koumertas Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Fabio Barbosa Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stefan Jevtic Srbsko SRB SRB
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Francesco Pinto Itálie ITA ITA
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alexandr Gutnik Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Levente Kovacs Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mitchell Thorpe Anglie ENG ENG
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oguzhan Furkan Kacar Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Rodionov Estonsko EST EST
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jirka Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Vogt Polsko POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mike Kjærsgaard Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mykola Gienov Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mario Hodzic Černá Hora MNE MNE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniil Savchuk Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marin Brkic Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mehdi Filali Francie FRA FRA
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bruno Freitas Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mario Perez Antunez Španělsko ESP ESP
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maximilian Bauer Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Salapura Djordje Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Fatih Sen Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexandre Ledevin Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mateja Rogozarski Izrael ISR ISR
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aldin Mahmutovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lalli Nurmi Finsko FIN FIN
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marko Talic Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maksim Sachkov Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jacob Diaz Dánsko DEN DEN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Andriy Toroshanko Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Valentin Schwerdt Německo GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Joachim Tiennot Francie FRA FRA
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bruno Ferrao Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Karlo Martič Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebeka Vidová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ines Grdenić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Maria Espinosa Lopez Španělsko ESP ESP
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Miray Turgut Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Claire Logan Skotsko SCO SCO
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Queck Německo GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Shola Hasanova Ázerbajdžán AZE AZE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Teresa Silva Portugalsko POR POR
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Francesca Hardcastle Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Josephine Röhl Německo GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Elizaveta Lazareva Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tamari Turmanidze Gruzie GEO GEO
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alessandra Mangiacapra Itálie ITA ITA
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Johanna Nilsson Švédsko SWE SWE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lea Avazeri Francie FRA FRA
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dóra Czagány Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marina Barac Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nina Radjenovic Švýcarsko SUI SUI
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Andrea Romero Vazquez Španělsko ESP ESP
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Madeleine Schröter Německo GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Česká republika CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Martina Cala Itálie ITA ITA
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Eray Samdan Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Ulvi Gurbanov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Luigi Bisaccia Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) -55kg Blaz Hribovsek Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -55kg Andreas Pedersen Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -55kg Jack Barrett Irsko IRE IRE
7. kumite junioři (16-17) -55kg Angel Medina Cisneros Španělsko ESP ESP
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Chris Nørskov Jensen Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Boran Berak Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Huseyn Aliyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Stojmenov Makedonie MKD MKD
5. kumite junioři (16-17) -61kg Philippe Biberich Lucembursko LUX LUX
5. kumite junioři (16-17) -61kg Gaétan Délétroz Švýcarsko SUI SUI
7. kumite junioři (16-17) -61kg Bálint Kronstein Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -61kg Džejlan Šabić Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Steven Dacosta Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -68kg Felix Behrendt Německo GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Gábor Hárspataki Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Rodrigo Pina Portugalsko POR POR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Nikolaos Drivas Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Nika Chkhaidze Gruzie GEO GEO
7. kumite junioři (16-17) -68kg Pavel Artamonov Estonsko EST EST
7. kumite junioři (16-17) -68kg Luca D Agui Itálie ITA ITA
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Alejandro Molina Arencon Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (16-17) -76kg Sabir Ahmet Uygur Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel György Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michele Martina Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) -76kg Aliaksandr Kurhan Bělorusko BLR BLR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ilias Moutaftsis Řecko GRE GRE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Veselko Brkic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite junioři (16-17) -76kg Philipp Tepel Německo GER GER
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Anes Congo Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) +76kg Alexander Kolikov Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) +76kg Simone Marino Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) +76kg Marcos Martinez Velilla Španělsko ESP ESP
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ilyes Klouz Francie FRA FRA
5. kumite junioři (16-17) +76kg Wladimir Terengin Německo GER GER
7. kumite junioři (16-17) +76kg Csaba Földesi Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Alparslan Yamanoglu Turecko TUR TUR
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Shara Wynnidean Hubrich Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Glykeria Xylikioti Řecko GRE GRE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Berulec Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Ina Macejková Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Francine Waber Švýcarsko SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Lara Puscenik Slovinsko SLO SLO
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Ines Tunes Portugalsko POR POR
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Andrea Brito Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Anastasiia Miastkovska Ukrajina UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Johanna Ruprecht Dánsko DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Česká republika CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Daria Kalinova Rusko RUS RUS
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Vera Dukic Srbsko SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Ljiljana Pendić Chorvatsko CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Kati Florjančić Slovinsko SLO SLO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Marion Franzosi Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Federica Riccardi Itálie ITA ITA
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Daniella Rothmann Dánsko DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Delfina Tadić Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Emily Appleby Anglie ENG ENG
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Kheira Belal Francie FRA FRA
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Silvia Semeraro Itálie ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Nancy Garcia Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Mirnesa Bektaš Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Maja Zorić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Katrine Pedersen Dánsko DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Joanna Salonen Finsko FIN FIN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Farida Aliyeva Ázerbajdžán AZE AZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Cigdem Teke Turecko TUR TUR

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk