KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu, juniorů a U21 2015 - 06.02.2015 - 08.02.2015

Město Curych
Stát Švýcarsko
Pořadatel EKF, SKF
Registrovaných jednotlivců 960
Závodníci v kategoriích 928
Kluby 48
Státy 48
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 30
Hodnocení 300-200-100-50-25
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
66.18%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Mehmet Batuhan Ozdemir Turecko TUR TUR
2. kata dorostenci (14-15) Julian Enrik Smoliga Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Eduardo Garcia Portugalsko POR POR
3. kata dorostenci (14-15) Xabier Pereda Elorduy Španělsko ESP ESP
5. kata dorostenci (14-15) Luka Bokarica Chorvatsko CRO CRO
5. kata dorostenci (14-15) Morris Tellocke Německo GER GER
7. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani Česká republika CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Oleksandr Zhumiga Ukrajina UKR UKR
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Ema Brázdová Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Carolina Amato Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Nikolina Djurdjevic Srbsko SRB SRB
3. kata dorostenky (14-15) Eliza Gaweł Polsko POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Melek Ecem Tassci Turecko TUR TUR
5. kata dorostenky (14-15) Marta Vega Letamendi Španělsko ESP ESP
7. kata dorostenky (14-15) Yuliya Korshun Bělorusko BLR BLR
7. kata dorostenky (14-15) Jovana Maric Černá Hora MNE MNE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Emre Vefa Goktas Turecko TUR TUR
2. kata junioři (16-17) Kieran Nunkoo Anglie ENG ENG
3. kata junioři (16-17) Sorey Morassi Francie FRA FRA
3. kata junioři (16-17) Maurice Rösch Švýcarsko SUI SUI
5. kata junioři (16-17) Silvio Moreira Andora AND AND
5. kata junioři (16-17) Jovan Simic Srbsko SRB SRB
7. kata junioři (16-17) Bogi Benediktsson Island ISL ISL
7. kata junioři (16-17) Lukas Kristoffer Ekkert Dánsko DEN DEN
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová Česká republika CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Dilara Bozan Turecko TUR TUR
3. kata juniorky (16-17) Lisa Pivi Itálie ITA ITA
3. kata juniorky (16-17) Anastasiia Rumiantceva Rusko RUS RUS
5. kata juniorky (16-17) Ľudmila Bačíková Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Laetitia Feracci Francie FRA FRA
7. kata juniorky (16-17) Paula Alcalde Bolanos Španělsko ESP ESP
7. kata juniorky (16-17) Masa Simonic Slovinsko SLO SLO
kata muži U21
1. kata muži U21 Enzo Montarello Francie FRA FRA
2. kata muži U21 Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata muži U21 Stefan Chemlal Srbsko SRB SRB
3. kata muži U21 Andelko Meter Chorvatsko CRO CRO
5. kata muži U21 Gabriele Petroni Itálie ITA ITA
5. kata muži U21 Filip Vít Česká republika CZE CZE
7. kata muži U21 Vitaliy Kulyk Ukrajina UKR UKR
7. kata muži U21 Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Terryana D Onofrio Itálie ITA ITA
2. kata ženy U21 Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
3. kata ženy U21 Margarita Morata Španělsko ESP ESP
3. kata ženy U21 Aimee Sell Anglie ENG ENG
5. kata ženy U21 Maryia Fursava Bělorusko BLR BLR
5. kata ženy U21 Gizem Sahin Turecko TUR TUR
7. kata ženy U21 Patricia Cardoso Portugalsko POR POR
7. kata ženy U21 Mia Karlsson Švédsko SWE SWE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Srbsko SRB SRB
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Itálie ITA ITA
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rusko RUS RUS
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Francie FRA FRA
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Německo GER GER
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ukrajina UKR UKR
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Španělsko ESP ESP
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Německo GER GER
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Turecko TUR TUR
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Černá Hora MNE MNE
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Anglie ENG ENG
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luca Spitz Švýcarsko SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Faruk Sijercic Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Hummat Bakhshaliyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Merlin Leo Schaefer Německo GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Javier Martin Chavez Španělsko ESP ESP
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Thanks Rusanganwa Nema Belgie BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikola Arnaut Srbsko SRB SRB
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Danilo Greco Itálie ITA ITA
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Samuele Marchese Itálie ITA ITA
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tommy Azouz Francie FRA FRA
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vitaliy Demchyshyn Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Podsklan Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vitali Kucherenko Gruzie GEO GEO
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Emin Mušanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Paul Karacic Chorvatsko CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Angel Marquez Merino Španělsko ESP ESP
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Samed Gok Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mitchell Thorpe Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Albert Galimov Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sebastian Kos Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Walid Deghali Belgie BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Damien Rouret Francie FRA FRA
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Keanu Cattin Švýcarsko SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Riyad Feyzizade Ázerbajdžán AZE AZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kol Kabashi Švýcarsko SUI SUI
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Řeřicha Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Omer Faruk Arslan Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ivan Korabau Bělorusko BLR BLR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mehdi Filali Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexandros Stefanopoulos Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Erdös Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mykola Gienov Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hamza Cajic Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ozan Gokcen Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vladimir Brezancic Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Francisco Manuel Garcia Rioja Španělsko ESP ESP
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alexandre Ledevin Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Biagio Nettore Itálie ITA ITA
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Attila Jóba Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Rodrigo Marques Portugalsko POR POR
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Solomiya Kmit Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aja Vukoja Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronica Brunori Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Pai Line Martre Francie FRA FRA
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Slavka Petrovic Srbsko SRB SRB
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jaydin Van der Eerden Nizozemsko NED NED
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ioanna Aikaterini Baltzi Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Fidan Teymurova Ázerbajdžán AZE AZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Kostovska Makedonie MKD MKD
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gwendoline Philippe Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ivet Goranova Bulharsko BUL BUL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jelena Pehar Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Mariana Lelis Portugalsko POR POR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sophia Theimer Německo GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Valeriya Balalaeva Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kimberly Nelting Lucembursko LUX LUX
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Madeleine Lindstrom Švédsko SWE SWE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Charline Seguy Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dóra Czagány Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucija Lesjak Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eda Eltemur Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tatiana Shustova Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Darya Lysokon Ukrajina UKR UKR
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Matea Noah Medić Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Eray Samdan Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Ilyes Mardhi Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -55kg James Coulter Skotsko SCO SCO
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Imrich Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -55kg Samuel Day Anglie ENG ENG
5. kumite junioři (16-17) -55kg Vlad Pamfil Rumunsko ROM ROM
7. kumite junioři (16-17) -55kg Stepan Efimenko Rusko RUS RUS
7. kumite junioři (16-17) -55kg Jordan Neves Lucembursko LUX LUX
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Francesco Pinto Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -61kg Luka Kondić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Mario Hodzic Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Maxime Relifox Francie FRA FRA
5. kumite junioři (16-17) -61kg Alexandr Gutnik Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ercan Kacar Turecko TUR TUR
7. kumite junioři (16-17) -61kg Pavol Bitto Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -61kg Ivan Yamburenko Ukrajina UKR UKR
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jonas Richard Friis Pedersen Dánsko DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Glenn Roovers Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -68kg Kevin Kabashi Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Fatih Sen Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomislav Madjarevic Chorvatsko CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) -68kg Clement Reboulleau Francie FRA FRA
7. kumite junioři (16-17) -68kg Andre Gratzer Rakousko AUT AUT
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Antonio de Stafano Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petar Zaborski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ludwig Ingemansson Švédsko SWE SWE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Alejandro Molina Arencon Španělsko ESP ESP
5. kumite junioři (16-17) -76kg Maximilian Bauer Německo GER GER
5. kumite junioři (16-17) -76kg Nikola Malovic Černá Hora MNE MNE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Veselko Brkic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite junioři (16-17) -76kg Aliaksandr Kurhan Bělorusko BLR BLR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Marcos Martinez Velilla Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (16-17) +76kg Aliaksei Vodchyts Bělorusko BLR BLR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jakov Bunjevac Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Mathieu Girier Dufournier Francie FRA FRA
5. kumite junioři (16-17) +76kg Maksym Dudak Ukrajina UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) +76kg Onurcan Ustun Turecko TUR TUR
7. kumite junioři (16-17) +76kg Tahir Ajvazi Kosovo KOS KOS
7. kumite junioři (16-17) +76kg Andrej Risteski Makedonie MKD MKD
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Aurore Bourcois Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Ina Macejková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ines Grdenić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Shara Wynnidean Hubrich Německo GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Elena De Sande Collado Španělsko ESP ESP
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Hristina Ristik Makedonie MKD MKD
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Julia Reiter Rakousko AUT AUT
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Gresa Zhitia Kosovo KOS KOS
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Andrea Brito Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ajla Mahmutovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Li Lirisman Estonsko EST EST
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Pendarovska Makedonie MKD MKD
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Maya Schärer Švýcarsko SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Rebeka Vidová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Francesca Cavallaro Itálie ITA ITA
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Cassandra Fevrier Belgie BEL BEL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Anna Miggou Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nina Radjenovic Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lizzy Klappe Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Delfina Tadić Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Marina Barac Chorvatsko CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Kuklová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Marina Damjanovic Srbsko SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tamari Turmanidze Gruzie GEO GEO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lea Avazeri Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Asia Staglioli Itálie ITA ITA
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Johanna Kneer Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Maja Zorić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Farida Aliyeva Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Tara Ropret Srbsko SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Česká republika CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Floriana Stanca Švýcarsko SUI SUI
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Boran Berak Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži U21 -60kg Miloš Dzaković Srbsko SRB SRB
3. kumite muži U21 -60kg Mattia Pampaloni Itálie ITA ITA
3. kumite muži U21 -60kg Evgeny Plakhutin Rusko RUS RUS
5. kumite muži U21 -60kg Joni Kolari Finsko FIN FIN
5. kumite muži U21 -60kg Goran Nikolovski Makedonie MKD MKD
7. kumite muži U21 -60kg Issam Bellaraj Belgie BEL BEL
7. kumite muži U21 -60kg Ivan Križanac Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Vladimir Jovic Černá Hora MNE MNE
2. kumite muži U21 -67kg Rodrigo Pina Portugalsko POR POR
3. kumite muži U21 -67kg Vincenzo Acerbo Itálie ITA ITA
3. kumite muži U21 -67kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži U21 -67kg Uzeyir Alishanov Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite muži U21 -67kg Raul Cuerva Mora Španělsko ESP ESP
7. kumite muži U21 -67kg Matej Homola Slovensko SVK SVK
7. kumite muži U21 -67kg Dino Povrženić Chorvatsko CRO CRO
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Gábor Hárspataki Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 -75kg Lou Lebrun Francie FRA FRA
3. kumite muži U21 -75kg Anes Congo Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži U21 -75kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite muži U21 -75kg Georgios Nikas Řecko GRE GRE
5. kumite muži U21 -75kg Seryozha Sargsyan Armenia ARM ARM
7. kumite muži U21 -75kg Valery Andreev Lotyšsko LAT LAT
7. kumite muži U21 -75kg Teo Otrin Slovinsko SLO SLO
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Jessie da Costa Francie FRA FRA
2. kumite muži U21 -84kg Enes Garibović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -84kg Helio Hernandez Francie POR POR
3. kumite muži U21 -84kg Roman Rekhlitskyy Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži U21 -84kg Uroš Mijalkovič Srbsko SRB SRB
5. kumite muži U21 -84kg Philipp Tepel Německo GER GER
7. kumite muži U21 -84kg Naim Maloku Kosovo KOS KOS
7. kumite muži U21 -84kg Edin Saric Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg Alparslan Yamanoglu Turecko TUR TUR
2. kumite muži U21 +84kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
3. kumite muži U21 +84kg Simone Marino Itálie ITA ITA
3. kumite muži U21 +84kg Diamantis Papadopoulos Řecko GRE GRE
5. kumite muži U21 +84kg Vasiliy Antokhiy Rusko RUS RUS
5. kumite muži U21 +84kg Emanuel Ristevski Makedonie MKD MKD
7. kumite muži U21 +84kg Tyron Darnell Lardy Nizozemsko NED NED
7. kumite muži U21 +84kg Tanel Paabo Estonsko EST EST
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Sophia Bouderbane Francie FRA FRA
2. kumite ženy U21 -50kg Gema Morales Ozuna Španělsko ESP ESP
3. kumite ženy U21 -50kg Lior Ben Aroche Izrael ISR ISR
3. kumite ženy U21 -50kg Sara Radicevska Makedonie MKD MKD
5. kumite ženy U21 -50kg Sevil Bas Turecko TUR TUR
5. kumite ženy U21 -50kg Daryna Marchuk Ukrajina UKR UKR
7. kumite ženy U21 -50kg Maja Kastratović Černá Hora MNE MNE
7. kumite ženy U21 -50kg Dominika Kucharová Slovensko SVK SVK
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Federica Riccardi Itálie ITA ITA
2. kumite ženy U21 -55kg Valeriya Finashkina Rusko RUS RUS
3. kumite ženy U21 -55kg Sabrina Akpinar Francie FRA FRA
3. kumite ženy U21 -55kg Büşra Tosun Turecko TUR TUR
5. kumite ženy U21 -55kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy U21 -55kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
7. kumite ženy U21 -55kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy U21 -55kg Silvia Vangelova Bulharsko BUL BUL
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Leila Heurtault Francie FRA FRA
2. kumite ženy U21 -61kg Kati Florjančić Slovinsko SLO SLO
3. kumite ženy U21 -61kg Jelena Maksimovic Černá Hora MNE MNE
3. kumite ženy U21 -61kg Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy U21 -61kg Farida Abiyeva Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite ženy U21 -61kg Ana Maite Diepa Gonzalez Španělsko ESP ESP
7. kumite ženy U21 -61kg Viola Lallo Itálie ITA ITA
7. kumite ženy U21 -61kg Jovana Prekovic Srbsko SRB SRB
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Silvia Semeraro Itálie ITA ITA
2. kumite ženy U21 -68kg Katrine Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy U21 -68kg Alizee Agier Francie FRA FRA
3. kumite ženy U21 -68kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy U21 -68kg Anastasia Delli Řecko GRE GRE
5. kumite ženy U21 -68kg Elena Quirici Švýcarsko SUI SUI
7. kumite ženy U21 -68kg Jaroslava Baňasová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy U21 -68kg Adelina Rama Kosovo KOS KOS
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Clio Ferracuti Itálie ITA ITA
2. kumite ženy U21 +68kg Minja Simić Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 +68kg Ena Gljiva Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy U21 +68kg Vildan Guvercin Turecko TUR TUR
5. kumite ženy U21 +68kg Pola Giorgetti Lucembursko LUX LUX
5. kumite ženy U21 +68kg Ana-Marija Križan Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy U21 +68kg Tatiana Oparina Rusko RUS RUS
7. kumite ženy U21 +68kg Meryem Yildirim Německo GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk