KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2013 - 08.02.2013 - 10.02.2013

Město Konya
Stát Turecko
Pořadatel Turkish Karate Federation
Registrovaných jednotlivců 801
Závodníci v kategoriích 828
Kluby 44
Státy 44
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 26
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
60.94%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Kieran Nunkoo Anglie ENG ENG
2. kata dorostenci (14-15) David Fernandes Portugalsko POR POR
3. kata dorostenci (14-15) Carlos Fornell Arias Španělsko ESP ESP
3. kata dorostenci (14-15) Jovan Simic Srbsko SRB SRB
5. kata dorostenci (14-15) Vadim Kobzarev Rusko RUS RUS
5. kata dorostenci (14-15) Péter Mihály Maďarsko HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Roman Heydarov Ázerbajdžán AZE AZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Luca Struger Rakousko AUT AUT
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Deniz Atak Turecko TUR TUR
2. kata dorostenky (14-15) Silvia Sassano Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Peško Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Anastasiia Rumiantceva Rusko RUS RUS
5. kata dorostenky (14-15) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
5. kata dorostenky (14-15) Lina Wåglund Švédsko SWE SWE
7. kata dorostenky (14-15) Marijana Dimoska Makedonie MKD MKD
7. kata dorostenky (14-15) Sara Jovanovic Černá Hora MNE MNE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Maksim Ksenofontov Rusko RUS RUS
2. kata junioři (16-17) Ali Sofuoglu Turecko TUR TUR
3. kata junioři (16-17) Antonio Garcia Vargas Španělsko ESP ESP
3. kata junioři (16-17) Navinkumar Patel Anglie ENG ENG
5. kata junioři (16-17) Samuel Stea Itálie ITA ITA
5. kata junioři (16-17) Dragoljub Vukotic Černá Hora MNE MNE
7. kata junioři (16-17) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
7. kata junioři (16-17) Alexandros Polichronos Řecko GRE GRE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Margarita Morata Španělsko ESP ESP
2. kata juniorky (16-17) Aimee Sell Anglie ENG ENG
3. kata juniorky (16-17) Terryana D Onofrio Itálie ITA ITA
3. kata juniorky (16-17) Anna Kreshchenko Ukrajina UKR UKR
5. kata juniorky (16-17) Marija Larisa Agafonova Lotyšsko LAT LAT
5. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Elin Ernekrans Švédsko SWE SWE
7. kata juniorky (16-17) Valérie Will Švýcarsko SUI SUI
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rusko RUS RUS
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Španělsko ESP ESP
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Černá Hora MNE MNE
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Chorvatsko CRO CRO
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Turecko TUR TUR
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Anglie ENG ENG
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Řecko GRE GRE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Bělorusko BLR BLR
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Makedonie MKD MKD
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Srbsko SRB SRB
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Chorvatsko CRO CRO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Eray Samdan Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg James Coulter Skotsko SCO SCO
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ulvi Gurbanov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aljož Sušić Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Goran Hrkac Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Velibor Pucar Srbsko SRB SRB
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stefan Kostik Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Cuba Parris Anglie ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tilemachos Kanellidis Řecko GRE GRE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marin Brkic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Johnathan Gilmour Skotsko SCO SCO
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mario Hodzic Černá Hora MNE MNE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bleu Parris Anglie ENG ENG
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristian Brkic Chorvatsko CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Stojan Srbsko SRB SRB
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maximilian Bauer Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Salapura Djordje Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alexis Raspilair Francie FRA FRA
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Aykut Taylan Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vedad Capin Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vasileios Giakoumidis Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Velizar Koleshanski Bulharsko BUL BUL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mitchell Joe Mark Priestley Anglie ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Sabir Ahmet Uygur Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Veselko Brkic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andre Gratzer Rakousko AUT AUT
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jannier Romuald Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luke Bryce Anglie ENG ENG
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Shane Julian Švýcarsko SUI SUI
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Erik Erdész Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Konstantinos Kirloglou Řecko GRE GRE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Onurcan Ustun Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakov Bunjevac Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Denis Baranetshki Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vali Valiyev Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Anders Frithioff Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Ivanchikhin Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Erik Csató Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Konstantinos Vujosevic Černá Hora MNE MNE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anja Jovic Černá Hora MNE MNE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Shara Wynnidean Hubrich Německo GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Pendarovska Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Humeyra Beyza Unlusoy Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ganna Chegolya Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Clare Pendreich Skotsko SCO SCO
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Katie Dalzell Anglie ENG ENG
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tamara Pavlovic Srbsko SRB SRB
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aytaj Aliyeva Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tal Benaroche Izrael ISR ISR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nika Deša Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Miriama Kozmová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Asia Staglioli Itálie ITA ITA
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Francesca Hardcastle Anglie ENG ENG
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Diana Pires Portugalsko POR POR
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Kuklová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tanja Žunić Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Imane Hassouni Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Miggou Německo GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Olivia Hand Skotsko SCO SCO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Irena Prga Chorvatsko CRO CRO
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ana Rita Oliveira Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elizaveta Sirosh Ukrajina UKR UKR
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Boran Berak Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -55kg Gokhan Filiz Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Adonis Markasheviq Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Kevin Tavares Lopes Francie FRA FRA
5. kumite junioři (16-17) -55kg Valentin Fuchs Německo GER GER
5. kumite junioři (16-17) -55kg Dmytro Korniychuk Ukrajina UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) -55kg Issam Bellaraj Belgie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -55kg Aaron McLoughlan Irsko IRE IRE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Steven Dacosta Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -61kg Chris Nørskov Jensen Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Nijat Abbasov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Iakov Ponomarev Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) -61kg Ervin Galić Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jacob Kiernan Anglie ENG ENG
7. kumite junioři (16-17) -61kg Bogdan Marian Florin Gogolo Rumunsko ROM ROM
7. kumite junioři (16-17) -61kg Ferhat Gazi Mercan Turecko TUR TUR
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Burak Uygur Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ahmed Brica Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -68kg Raul Cuerva Mora Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dionysios Xenos Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Marta Goncalo Portugalsko POR POR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Timmi Pedersen Dánsko DEN DEN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ilja Tsibisov Estonsko EST EST
7. kumite junioři (16-17) -68kg Aaro Tuominen Finsko FIN FIN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ugur Aktas Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -76kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Viktor Krstevski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) -76kg Aasmund Slettevold Norsko NOR NOR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Vido Kopitovic Černá Hora MNE MNE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jänis Korolkovs Lotyšsko LAT LAT
7. kumite junioři (16-17) -76kg Nicolae Aurelian Dancila Rumunsko ROM ROM
7. kumite junioři (16-17) -76kg Emidio Pereira Henriques Lucembursko LUX LUX
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Muhammet Ali Yildiz Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) +76kg Christian Hjort Pedersen Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Sarkhan Guluzade Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jamaal Otto Anglie ENG ENG
5. kumite junioři (16-17) +76kg Taras Herchuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) +76kg Nikola Planić Srbsko SRB SRB
7. kumite junioři (16-17) +76kg Pyry Heiskanen Finsko FIN FIN
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Coral Amos Izrael ISR ISR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Berulec Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Sophia Bouderbane Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lara Neumann Německo GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Dijana Miljanic Černá Hora MNE MNE
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Francine Waber Švýcarsko SUI SUI
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Mevlida Delic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Lauren Tutty Anglie ENG ENG
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Viola Lallo Itálie ITA ITA
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ena Gljiva Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Galina Shateeva Rusko RUS RUS
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Illiana Bartolotta Švýcarsko SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Marialena Roumelioti Řecko GRE GRE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Sara Djordjevic Srbsko SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Ana Maite Diepa Gonzalez Španělsko ESP ESP
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jovana Prekovic Srbsko SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Dafni Stoltidou Řecko GRE GRE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Hannah Louise Nilsson Švédsko SWE SWE
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Česká republika CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT LAT
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Nurcan Cicek Turecko TUR TUR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Katharina Kemmet Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tanja Vrbnjak Slovinsko SLO SLO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lisa Rasmusson Švédsko SWE SWE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Ana Škunca Chorvatsko CRO CRO
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Anastasia Delli Řecko GRE GRE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Estelle Waltz Nizozemsko NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk