KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2010 - 05.02.2010 - 07.02.2010

Město Izmir
Stát Turecko
Pořadatel EKF
Registrovaných jednotlivců 738
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 24
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
68.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 52x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ali Sofuoglu Turecko TUR TUR
2. kata dorostenci (14-15) Vasileios Dermisis Řecko GRE GRE
3. kata dorostenci (14-15) Nikita Bakanov Rusko RUS RUS
3. kata dorostenci (14-15) Gabriele Petroni Itálie ITA ITA
5. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
5. kata dorostenci (14-15) Stefan Šemlal Srbsko SRB SRB
7. kata dorostenci (14-15) Luca Bernasconi Švýcarsko ITA ITA
7. kata dorostenci (14-15) Yauheni Prykhodzka Bělorusko BLR BLR
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Margarita Morata Španělsko ESP ESP
3. kata dorostenky (14-15) Laura De Frenza Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Katarina Piperin Srbsko SRB SRB
5. kata dorostenky (14-15) Jessica Hugues Francie FRA FRA
5. kata dorostenky (14-15) Angelina Plaxina Rusko RUS RUS
7. kata dorostenky (14-15) Cecilie Bjerring Dánsko DEN DEN
7. kata dorostenky (14-15) Aimee Sell Anglie ENG ENG
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Yvan Rodriguez Merino Belgie BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Relja Mijanović Srbsko SRB SRB
3. kata junioři (16-17) Mustafa Ogulcan Alimci Turecko TUR TUR
3. kata junioři (16-17) Michal Toure Slovensko SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Lorenzo Capacci Itálie ITA ITA
5. kata junioři (16-17) Lorenzo Marin Španělsko ESP ESP
7. kata junioři (16-17) Sam Biranvand Švédsko SWE SWE
7. kata junioři (16-17) Harinjaka Presto Francie FRA FRA
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sonia Garcia Španělsko ESP ESP
2. kata juniorky (16-17) Michaela Di Desiderio Itálie ITA ITA
3. kata juniorky (16-17) Aolexandra Feracci Francie FRA FRA
3. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Radmila Semenkova Rusko RUS RUS
5. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Puliksenija Jovanovska Makedonie MKD MKD
7. kata juniorky (16-17) Caroline Schwarzinger Rakousko AUT AUT
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Španělsko ESP ESP
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rusko RUS RUS
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Německo GER GER
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Finsko FIN FIN
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Španělsko ESP ESP
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Německo GER GER
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Anglie ENG ENG
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Turecko TUR TUR
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Rusko RUS RUS
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Chorvatsko CRO CRO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marc Alexis Rouret Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stefan Tmušić Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jacob Kiernan Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Georgios Kostouros Řecko GRE GRE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bojan Bakic Černá Hora MNE MNE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Emre Cevahir Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lorand Kapdebo Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Timmi Pedersen Dánsko DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Francesco D Onofrio Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Toygun Akyildiz Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pablo Arenas Španělsko ESP ESP
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jänis Korolkovs Lotyšsko LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Joao Sequeira Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Loucas Christofi Cyprus CYP CYP
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nedim Varupa Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rodrigo Ibanez Španělsko ESP ESP
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Erolcan Kahyaoglu Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Samardzic Černá Hora MNE MNE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Gjurcinovski Makedonie MKD MKD
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jordan Harris Wales WAL WAL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gary Kelly Skotsko SCO SCO
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mattias Pedersen Dánsko DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Strahinja Rajković Černá Hora MNE MNE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Cagri Candan Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Petreski Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Antonio Serpico Itálie ITA ITA
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tural Kamalli Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikola Petrov Srbsko SRB SRB
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jordan Durieu Francie FRA FRA
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ivan Mesa Španělsko ESP ESP
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Fayyaz Ildirimzade Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Sylvain Dilandro Francie FRA FRA
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Česká republika CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jake Langley Anglie ENG ENG
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Niklas Quint Německo GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Nika Mamagulashvili Gruzie GEO GEO
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Tunev Makedonie MKD MKD
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Neslihan Caliskan Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anastasia Gudilova Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Iva Klepić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jessy Neumann Německo GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hanna Jugo Nizozemsko NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Zaborska Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Čatakovič Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rachel Gourlay Skotsko SCO SCO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Büşra Tosun Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Vićovac Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marialena Roumelioti Řecko GRE GRE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kaylee Zwakhalen Nizozemsko NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marina Borox Španělsko ESP ESP
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Angelica Cervesato Itálie ITA ITA
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sladjana Rajković Černá Hora MNE MNE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sif Bay Dánsko DEN DEN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Agathe Duval Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gulsah Cengiz Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Chiara Zuanon Itálie ITA ITA
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Inga Gadyatskaya Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elmina Halilović Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristina Krstevska Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Danka Zorić Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Ryan Jay Anglie ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -55kg Alexey Pukh Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jose Manuel Diaz Santos Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -55kg Rahmetullah Enes Kaya Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (16-17) -55kg Alika Abshilava Gruzie GEO GEO
5. kumite junioři (16-17) -55kg Ioannis Krisilas Řecko GRE GRE
7. kumite junioři (16-17) -55kg Armands Rozkalns Lotyšsko LAT LAT
7. kumite junioři (16-17) -55kg Dejan Zirojević Srbsko SRB SRB
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marvin Garin Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -61kg Angelo Crescenzo Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -61kg Erman Eltemur Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jay Kirton Velká Británie ENG ENG
5. kumite junioři (16-17) -61kg Todor Risteski Makedonie MKD MKD
5. kumite junioři (16-17) -61kg Steven Wyllie Skotsko SCO SCO
7. kumite junioři (16-17) -61kg Admir Dautovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite junioři (16-17) -61kg Naghi Rajabbayli Ázerbajdžán AZE AZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Salih Akarsu Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Todor Sabev Bulharsko BUL BUL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Bojan Jovanovski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) -68kg Nikolaos Kosmas Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Klíma Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Nikola Minić Černá Hora MNE MNE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Christoph Genau Německo GER GER
7. kumite junioři (16-17) -68kg Yvan Rodriguez Merino Belgie BEL BEL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Berat Jakupi Makedonie MKD MKD
2. kumite junioři (16-17) -76kg Anders Fjeldberg Norsko NOR NOR
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jordan Laugier Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -76kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Artur Adzhyyev Ukrajina UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Miloš Cicovic Srbsko SRB SRB
7. kumite junioři (16-17) -76kg Nestor Chikviladze Gruzie GEO GEO
7. kumite junioři (16-17) -76kg Stephen Karwacinski Anglie ENG ENG
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Mehdi Lakehal Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) +76kg Besnik Adović Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Ridvan Kaptan Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) +76kg William Wierdis Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jonathan Mulolo Belgie BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Goran Vasilevski Makedonie MKD MKD
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ilya Azingareev Rusko RUS RUS
7. kumite junioři (16-17) +76kg Alex Creemers Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Esra Ucar Turecko TUR TUR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Andrea Suarez Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Mandy Wimker Německo GER GER
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Marianna Charalambus Cyprus CYP CYP
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Jelena Tufegdžić Srbsko SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Andjela Vuković Černá Hora MNE MNE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eldina Maslo Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Victoria Piras Belgie BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Adriana Ganeva Bulharsko BUL BUL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Samantha Scott Wales WAL WAL
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Marianna Argiantzi Řecko GRE GRE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová Česká republika CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Alisa Buchinger Rakousko AUT AUT
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Ignace Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Aida Fisic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kate Karwacinski Anglie ENG ENG
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Caruso Itálie ITA ITA
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Julija Gavrilova Lotyšsko LAT LAT
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Pradelli Belgie BEL BEL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Tjaša Ristić Slovinsko SLO SLO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Laura Maniscalco Itálie ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ines Barbero Portugalsko POR POR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nele De Vos Belgie BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Kaylee van Dijk Nizozemsko NED NED
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Kurjakovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Nathalie Reiter Rakousko AUT AUT

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk