KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2009 - 30.01.2009 - 01.02.2009

Město Paříž
Stát Francie
Pořadatel EKF
Registrovaných jednotlivců 640
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 30
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
68.10%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 87x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Harinjaka Presto Francie FRA FRA
2. kata dorostenci (14-15) Relja Mijanović Srbsko SRB SRB
3. kata dorostenci (14-15) Tural Baljanli Ázerbajdžán AZE AZE
3. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Slovensko SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Lorenzo Capacci Itálie ITA ITA
5. kata dorostenci (14-15) Karel Imríšek Česká republika CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) A. Bachynski Bělorusko BLR BLR
7. kata dorostenci (14-15) G. Vasco Luis Španělsko ESP ESP
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Jasmine Bleul Německo GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Federica Cavallaro Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Patricia Esparteiro Portugalsko POR POR
5. kata dorostenky (14-15) Jessica Hugues Francie FRA FRA
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná Česká republika CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Rafaela Alandzak Chorvatsko CRO CRO
7. kata dorostenky (14-15) Marija Vuksevic Černá Hora MNE MNE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) William Geoffrey Francie FRA FRA
2. kata junioři (16-17) Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jack Dixon Anglie ENG ENG
5. kata junioři (16-17) Vincent Auinger Rakousko AUT AUT
5. kata junioři (16-17) Jose Manuel Carbonell Lopez Španělsko ESP ESP
7. kata junioři (16-17) M. Beric Srbsko SRB SRB
7. kata junioři (16-17) Pierre Grifnée Belgie BEL BEL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Aolexandra Feracci Francie FRA FRA
2. kata juniorky (16-17) Nathalie Sousa Nizozemsko NED NED
3. kata juniorky (16-17) Anastasiya Chuprys Bělorusko BLR BLR
3. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Česká republika CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) V. Oikonomou Řecko GRE GRE
5. kata juniorky (16-17) Denise Pawlowsky Německo GER GER
7. kata juniorky (16-17) M. Bulatovic Černá Hora MNE MNE
7. kata juniorky (16-17) Michela Pezzetti Itálie ITA ITA
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rusko RUS RUS
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Španělsko ESP ESP
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ázerbajdžán AZE AZE
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Česká republika CZE CZE
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Německo GER GER
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Malta MAL MAL
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Srbsko SRB SRB
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Španělsko ESP ESP
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Rusko RUS RUS
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Francie FRA FRA
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Chorvatsko CRO CRO
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Švýcarsko SUI SUI
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Lucembursko LUX LUX
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Antoine Cuenca Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Angelo Crescenzo Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gary Kelly Skotsko SCO SCO
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Riste Dodevski Makedonie MKD MKD
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stefan Dukić Černá Hora MNE MNE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Goksel Karacan Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Y. Malinouski Bělorusko BLR BLR
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ryan Jay Anglie ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg N. Katsarelis Řecko GRE GRE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dániel Jurca Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg E. Tunc Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vladislav Lapa Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aljaž Vesenjak Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg G. Chernitsov Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Emil Røper Larsen Dánsko DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marvin Garin Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Erman Eltemur Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniil Bartsev Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg S. Guliyev Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Harley Del-Rio Anglie ENG ENG
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Bojan Jovanovski Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg M. Evangelou Cyprus CYP CYP
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg G. Jikia Gruzie GEO GEO
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Steven Balzan Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg P. Topalidis Řecko GRE GRE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Milan Nešić Srbsko SRB SRB
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mikhail Davydov Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg R. Reis Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg A. Clements Anglie ENG ENG
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ante Mrvičić Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Berat Jakupi Makedonie MKD MKD
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alex Creemers Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilya Azingareev Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aldin Kiselica Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Victor Arangueren Herraiz Španělsko ESP ESP
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg J. Claro Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ziya Yasar Turecko TUR TUR
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anja Palčić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Esra Ucar Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Chloe Cooper Anglie ENG ENG
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lien Joris Belgie BEL BEL
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg N. Isakhanyan Armenia ARM ARM
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Iva Klepić Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karen Jimenez Gomez Španělsko ESP ESP
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Büşra Tosun Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Amy Connell Skotsko SCO SCO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Katharina Maichle Německo GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg T. Boskoska Makedonie MKD MKD
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg J. Scotti Francie FRA FRA
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tjaša Bertoncelj Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Inga Gadyatskaya Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Pradelli Belgie BEL BEL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hannah Baker Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aida Fisic Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg A. Stefanova Bulharsko BUL BUL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aylin Yilmaz Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nathalie Reiter Rakousko AUT AUT
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tjaša Ristić Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Y. Sisman Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Gianluca De Vivo Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jay Kirton Velká Británie ENG ENG
5. kumite junioři (16-17) -55kg R. Agaev Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) -55kg Julien De Coster Belgie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -55kg Jose Manuel Diaz Santos Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (16-17) -55kg Nikola Horvat Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -61kg Sergey Spitsin Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marko Antić Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -61kg P. Fernandes Portugalsko POR POR
5. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan Česká republika CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg N. Riljak Makedonie MKD MKD
7. kumite junioři (16-17) -61kg A. Galan Lopez Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (16-17) -61kg Haris Kovačević Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Kujtim Bajrami Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mike Bjerregaard Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Heede Norsko NOR NOR
5. kumite junioři (16-17) -68kg M. Aykhan Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Timotej Umek Slovinsko SLO SLO
7. kumite junioři (16-17) -68kg M. Canzerini Francie FRA FRA
7. kumite junioři (16-17) -68kg Cyril Sollas Belgie BEL BEL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -76kg Haris Škrijelj Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -76kg M. Stefanou Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Aykut Usda Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Artur Adzhyyev Ukrajina UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Josip Livada Chorvatsko CRO CRO
7. kumite junioři (16-17) -76kg Rhys Davies Wales WAL WAL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl Česká republika CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Oleksandr Dozhuk Ukrajina UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) +76kg Danilo Lučić Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Farouk Abdesellem Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) +76kg Haris Sujković Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (16-17) +76kg Lorenzo Ernano Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) +76kg Gabriel Kaleta Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg A. Janevski Makedonie MKD MKD
7. kumite junioři (16-17) +76kg Sabah Midzic Rakousko AUT AUT
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Emilie Thouy Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -48kg S. Da Fonte Lucembursko LUX LUX
3. kumite juniorky (16-17) -48kg V. Lugue Padilla Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ann-Marie Nummila Finsko FIN FIN
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Barbora Botunová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Borislava Tešanovič Slovinsko SLO SLO
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Ena Huskić Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Aynur Mammadova Ázerbajdžán AZE AZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Damira Bujan Chorvatsko CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Stephanie Barre Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) -53kg A. Anton Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Eldina Maslo Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Alessandra Hasani Itálie ITA ITA
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Jovana Petrov Srbsko SRB SRB
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Dagmar Čiháková Česká republika CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Louise Oldeman Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Ignace Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Alice Goudie Anglie ENG ENG
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gitte H. Brünstad Norsko NOR NOR
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sanja Cvrkota Srbsko SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Marija Sušac Chorvatsko CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Catarina Vilhena Portugalsko POR POR
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Ashley Timmer Nizozemsko NED NED
7. kumite juniorky (16-17) -59kg N. Troha Slovinsko SLO SLO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Marie Prouille Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ines Barbero Portugalsko POR POR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Tubić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lena Luković Srbsko SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Nicole Prevost Dánsko DEN DEN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg C. Platts Anglie ENG ENG
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Ines Švarc Slovinsko SLO SLO

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk