KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2012 - 10.02.2012 - 12.02.2012

Město Baku
Stát Ázerbajdžán
Pořadatel EKF
Registrovaných jednotlivců 494
Závodníci v kategoriích 512
Kluby 38
Státy 38
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 30
Hodnocení 300-200-100-50-25
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Sergio Galan Lopez Španělsko ESP ESP
2. kata dorostenci (14-15) Pierre Antoine Tresegnie Belgie BEL BEL
3. kata dorostenci (14-15) Alperen Fatih Inis Turecko TUR TUR
3. kata dorostenci (14-15) Kieran Nunkoo Anglie ENG ENG
5. kata dorostenci (14-15) Szabolcs Koch Maďarsko HUN HUN
5. kata dorostenci (14-15) Artsiom Viarenich Bělorusko BLR BLR
7. kata dorostenci (14-15) Stavros Hasapis Řecko GRE GRE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Vít Česká republika CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Terryana D Onofrio Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Anna Kreshchenko Ukrajina UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Rita Morgado Portugalsko POR POR
5. kata dorostenky (14-15) Deniz Atak Turecko TUR TUR
5. kata dorostenky (14-15) Bojana Mladežić Srbsko SRB SRB
7. kata dorostenky (14-15) Frederikke Bjerring Dánsko DEN DEN
7. kata dorostenky (14-15) Georgia Xenou Řecko GRE GRE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Enzo Montarello Francie FRA FRA
2. kata junioři (16-17) Ali Sofuoglu Turecko TUR TUR
3. kata junioři (16-17) Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Maksim Ksenofontov Rusko RUS RUS
5. kata junioři (16-17) Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
5. kata junioři (16-17) Konstantinos Thomos Německo GER GER
7. kata junioři (16-17) Gabriele Petroni Itálie ITA ITA
7. kata junioři (16-17) Dionysios Xenos Řecko GRE GRE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Margarita Morata Španělsko ESP ESP
2. kata juniorky (16-17) Patricia Esparteiro Portugalsko POR POR
3. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Katarina Piperin Srbsko SRB SRB
5. kata juniorky (16-17) Monika Hristova Bulharsko BUL BUL
5. kata juniorky (16-17) Mia Karlsson Švédsko SWE SWE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná Česká republika CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Alesia Viatkina Bělorusko BLR BLR
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Španělsko ESP ESP
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rusko RUS RUS
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Rakousko AUT AUT
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Itálie ITA ITA
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Německo GER GER
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Německo GER GER
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Španělsko ESP ESP
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Bělorusko BLR BLR
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Turecko TUR TUR
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Iakov Ponomarev Rusko RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andriy Chitidze Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamás Derzsi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Eray Samdan Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Huseyn Aliyev Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Aljož Sušić Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mihail Gjurchinovski Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Chris Nørskov Jensen Dánsko DEN DEN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Steven Dacosta Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dino Povrženić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tolga Macar Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mitchell Joe Mark Priestley Anglie ENG ENG
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ludvig Abild Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Anrei Niarubenka Bělorusko BLR BLR
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vedad Capin Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matúš Remenár Slovensko SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Martinac Chorvatsko CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jesus Triay Crespi Španělsko ESP ESP
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kevin Aouf Francie FRA FRA
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Julien Custinne Belgie BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jordan Harrigan Irsko IRE IRE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kevin Žuber Slovinsko SLO SLO
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ricardo Cachaldora Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Stojmenov Makedonie MKD MKD
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rayan Baroudi Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mirko Boltar Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Anes Congo Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Helin Jimi Finsko FIN FIN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Farid Aliev Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andre Gratzer Rakousko AUT AUT
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alparslan Yamanoglu Turecko TUR TUR
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tanel Paabo Estonsko EST EST
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Šumandl Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Csaba Földesi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Burak Karadayi Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Semir Kjosovikj Makedonie MKD MKD
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Nikolaos Vavoulidis Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marcos Martinez Velilla Španělsko ESP ESP
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Michálek Slovensko SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Francine Richonnier Francie FRA FRA
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Glykeria Xilikioti Řecko GRE GRE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Viola Lallo Itálie ITA ITA
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Selva Nur Akkurt Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Francine Waber Švýcarsko SUI SUI
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jovana Georgieva Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Asya Malikova Ázerbajdžán AZE AZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Iryna Zaretska Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sandy Serfati Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Katja Schweier Německo GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Umay Tokcan Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pola Giorgetti Lucembursko LUX LUX
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Johanna Ruprecht Dánsko DEN DEN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aytaj Aliyeva Ázerbajdžán AZE AZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anđela Stjepandić Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Miggou Německo GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nailya Gataullina Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nancy Garcia Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Silvia Semeraro Itálie ITA ITA
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Yagmur Meric Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sara Teixeira Portugalsko POR POR
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nicole Perry Irsko IRE IRE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Murat Kaya Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Aaron McLoughlan Irsko IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Aziz Rghioui Francie FRA FRA
5. kumite junioři (16-17) -55kg Nijat Abbasov Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite junioři (16-17) -55kg Filip Dittrich Česká republika CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Jakub Stępień Polsko POL POL
7. kumite junioři (16-17) -55kg Dimitris Totomis Řecko GRE GRE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Francesco D Onofrio Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -61kg Edin Saric Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Gjurcinovski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) -61kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Evgeni Buhantsev Izrael ISR ISR
5. kumite junioři (16-17) -61kg Marc Alexis Rouret Francie FRA FRA
7. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis Česká republika CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Joni Kolari Finsko FIN FIN
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Nick Gerrese Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -68kg Rodrigo Ibanez Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ivan Blažičević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dionysios Xenos Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ilya Kirzner Bělorusko BLR BLR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Burak Uygur Turecko TUR TUR
7. kumite junioři (16-17) -68kg Esa Pekka Romppanen Finsko FIN FIN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Španbauer Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ugur Aktas Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -76kg Uroš Mijalkovič Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -76kg Thomas Hickman Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jure Koren Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -76kg Hadysson Riou Francie FRA FRA
5. kumite junioři (16-17) -76kg Aasmund Slettevold Norsko NOR NOR
7. kumite junioři (16-17) -76kg Hrvoje Dukic Chorvatsko CRO CRO
7. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Petreski Makedonie MKD MKD
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Davids Springis Lotyšsko LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) +76kg Krste Mishev Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) +76kg Elkhan Iskenderov Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) +76kg Henrique Ramos Portugalsko POR POR
5. kumite junioři (16-17) +76kg Claudio Carrubba Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) +76kg Diamantis Papadopoulos Řecko GRE GRE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Ramaza Kormaz Turecko TUR TUR
7. kumite junioři (16-17) +76kg Savvas Zevlaris Cyprus CYP CYP
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Sophia Bouderbane Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Daryna Marchuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Neslihan Caliskan Turecko TUR TUR
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Erminia Perfetto Itálie ITA ITA
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Sevinj Mehdiyeva Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Sotia Zenios Cyprus CYP CYP
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Dijana Čatakovič Slovinsko SLO SLO
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Zuzana Kormošová Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Shana Amengle Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Büşra Tosun Turecko TUR TUR
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Zaborska Makedonie MKD MKD
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Jovana Prekovic Srbsko SRB SRB
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Žic Chorvatsko CRO CRO
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Iva Klepić Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Polsko POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Quirici Švýcarsko SUI SUI
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Aleksandra Stubleva Bulharsko BUL BUL
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Fernandez Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lea Bečirovič Chorvatsko CRO CRO
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Ana Fonseca Portugalsko POR POR
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Anastasia Gudilova Rusko RUS RUS
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Maďarsko HUN HUN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Chiara Zuanon Itálie ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Ana Maite Diepa Gonzalez Španělsko ESP ESP
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sif Bay Dánsko DEN DEN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Busra Seyda Turan Turecko TUR TUR
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Amelia Jayne Harvey Anglie ENG ENG
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Georgia Irene Neofytou Cyprus CYP CYP
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Lena Ribguth Německo GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk