KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2007 - 09.02.2007 - 11.02.2007

Město Izmir
Stát Turecko
Pořadatel EKF
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 24
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
66.86%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 43x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Reece Taylor Anglie ENG ENG
2. kata junioři (16-17) Javier Feito Alvarez Španělsko ESP ESP
3. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Česká republika CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Metin Sofuoglu Turecko TUR TUR
5. kata junioři (16-17) E. Garipi Srbsko SRB SRB
5. kata junioři (16-17) Teddy Navarro Francie FRA FRA
7. kata junioři (16-17) Andrii Okolets Ukrajina UKR UKR
7. kata junioři (16-17) Bart van de Wal Belgie BEL BEL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Franziska Kurz Německo GER GER
2. kata juniorky (16-17) Giada Poci Itálie ITA ITA
3. kata juniorky (16-17) Kubra Akarsu Turecko TUR TUR
3. kata juniorky (16-17) Gergana Vitanova Bulharsko BUL BUL
5. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Saša Stefancic Slovinsko SLO SLO
7. kata juniorky (16-17) V. Pascual Španělsko ESP ESP
7. kata juniorky (16-17) Ivana Stepanović Srbsko SRB SRB
kata muži U21
1. kata muži U21 Alfredo Tocco Itálie ITA ITA
2. kata muži U21 Fco. Jose Salazar Jover Španělsko ESP ESP
3. kata muži U21 Zakaria Bouchfira Francie FRA FRA
3. kata muži U21 Jakub Tesárek Česká republika CZE CZE
5. kata muži U21 G. Kiratli Turecko TUR TUR
5. kata muži U21 M. Kouroglou Řecko GRE GRE
7. kata muži U21 S. Bozin Srbsko SRB SRB
7. kata muži U21 D. Sychou Bělorusko BLR BLR
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sara Battaglia Itálie ITA ITA
2. kata ženy U21 Yaiza Martin Abello Španělsko ESP ESP
3. kata ženy U21 Emmanuelle Fumonde Francie FRA FRA
3. kata ženy U21 Lara von Känel Švýcarsko SUI SUI
5. kata ženy U21 Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE GRE
5. kata ženy U21 Tijana Radulović Černá Hora MNE MNE
7. kata ženy U21 Hannah Neuser Lucembursko LUX LUX
7. kata ženy U21 D. Zeravic Srbsko SRB SRB
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
2. kata team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team junioři (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team junioři (18-20) Turecko TUR TUR
5. kata team junioři (18-20) Německo GER GER
5. kata team junioři (18-20) Srbsko SRB SRB
7. kata team junioři (18-20) Makedonie MKD MKD
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
2. kata team juniorky (18-20) Německo GER GER
3. kata team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
5. kata team juniorky (18-20) Makedonie MKD MKD
5. kata team juniorky (18-20) Černá Hora MNE MNE
7. kata team juniorky (18-20) Rusko RUS RUS
7. kata team juniorky (18-20) Slovinsko SLO SLO
KUMITE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Aykut Kaya Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -60kg Kim-Nhat Pham Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -60kg Sanan Aliyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Kujtim Bajrami Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (16-17) -60kg Falk Kelbassa Německo GER GER
5. kumite junioři (16-17) -60kg Christopher James Harris Anglie ENG ENG
5. kumite junioři (16-17) -60kg Alen Mašić Slovinsko SLO SLO
7. kumite junioři (16-17) -60kg Martin Čula Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -60kg Kevin Linster Lucembursko LUX LUX
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jesus Leal Reglero Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -65kg Matija Horvat Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -65kg D. Kaplan Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (16-17) -65kg Bejtush Fetija Švýcarsko SUI SUI
5. kumite junioři (16-17) -65kg Illya Nikulin Ukrajina UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) -65kg Noah Bitsch Německo GER GER
7. kumite junioři (16-17) -65kg A. Pinhasov Izrael ISR ISR
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Kenji Grillon Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -70kg Wladislaw Gumarow Německo GER GER
3. kumite junioři (16-17) -70kg Adrian Hadribeaj Albánie ALB ALB
3. kumite junioři (16-17) -70kg Nikolaos Kiourtsis Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (16-17) -70kg C. Humbel Švýcarsko SUI SUI
5. kumite junioři (16-17) -70kg F. Rodríguez Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (16-17) -70kg Nikola Jovanović Srbsko SRB SRB
7. kumite junioři (16-17) -70kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Ivan Stijović Srbsko SRB SRB
2. kumite junioři (16-17) -75kg Askanaz Megrabyan Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -75kg M. Malchenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -75kg Filip Vujadinović Černá Hora MNE MNE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Matiss Cirullis Lotyšsko LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -75kg Denis Fechner Německo GER GER
7. kumite junioři (16-17) -75kg A. Casas Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (16-17) -75kg A. Pintsuk Estonsko EST EST
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Dimitrios Margaritopoulos Řecko GRE GRE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Nermin Sinanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) +75kg Aleksandar Ivanović Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) +75kg Daniele Sgarbini Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) +75kg S. Gyolski Bulharsko BUL BUL
5. kumite junioři (16-17) +75kg James Steadman Anglie ENG ENG
7. kumite junioři (16-17) +75kg Umut Ince Německo GER GER
7. kumite junioři (16-17) +75kg Lasha Tortladze Gruzie GEO GEO
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Tuba Yenen Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky -51kg Svetlana Kozlachkova Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenky -51kg Jelena Milivojčević Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky -51kg Cindy Sensenacq Francie FRA FRA
5. kumite dorostenky -51kg Desireé Christiansen Německo GER GER
5. kumite dorostenky -51kg Meri Radicevska Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenky -51kg Veronica Maurizzi Itálie ITA ITA
7. kumite dorostenky -51kg K. Radovic Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Jana Bitsch Německo GER GER
1. kumite dorostenky -57kg Stephanie Otten Belgie BEL BEL
2. kumite dorostenky -57kg Marta Dąbrowska Polsko POL POL
3. kumite dorostenky -57kg L. Charalampidou Řecko GRE GRE
3. kumite dorostenky -57kg Zhanna Melnyk Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky -57kg Diana Isabela Petrescu Izrael ISR ISR
7. kumite dorostenky -57kg I. Linares Španělsko ESP ESP
7. kumite dorostenky -57kg Suzana Mirković Černá Hora MNE MNE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Vassiliki Panetsidou Řecko GRE GRE
2. kumite dorostenky +57kg Jade Honeywood Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenky +57kg Borislava Ganeva Bulharsko BUL BUL
3. kumite dorostenky +57kg Ivana Ljubić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky +57kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky +57kg A. Stylianou Cyprus CYP CYP
7. kumite dorostenky +57kg M. Hardy Severní Irsko NIR NIR
7. kumite dorostenky +57kg G. Seryogina Ukrajina UKR UKR
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Vadim Koževnikov Estonsko EST EST
2. kumite muži U21 -60kg Sebastian Cerda Juan Španělsko ESP ESP
3. kumite muži U21 -60kg Ali Ince Turecko TUR TUR
3. kumite muži U21 -60kg V. Jabbarli Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite muži U21 -60kg Francis Murphy Skotsko SCO SCO
5. kumite muži U21 -60kg Edin Muslic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite muži U21 -60kg Sofiane Ainine Francie FRA FRA
7. kumite muži U21 -60kg Fabian Kunze Německo GER GER
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (18-20) -65kg Stanislav Sinyavskiy Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (18-20) -65kg Albert Ciesielski Polsko POL POL
3. kumite junioři (18-20) -65kg Nikolaos Gidakos Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (18-20) -65kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite junioři (18-20) -65kg Shquiprim Salihu Švýcarsko SUI SUI
7. kumite junioři (18-20) -65kg Ivo Cvetkovski Makedonie MKD MKD
7. kumite junioři (18-20) -65kg A. Trgic Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Nello Maestri Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (18-20) -70kg Krists Kalnins Lotyšsko LAT LAT
3. kumite junioři (18-20) -70kg T. Giapajakis Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (18-20) -70kg P. Kirilov Bulharsko BUL BUL
5. kumite junioři (18-20) -70kg Andre Beck Německo GER GER
5. kumite junioři (18-20) -70kg Libor Gurecký Česká republika CZE CZE
7. kumite junioři (18-20) -70kg S. Escribano Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (18-20) -70kg O. Stankevich Rusko RUS RUS
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite muži U21 -75kg Gökhan Gündüz Turecko TUR TUR
3. kumite muži U21 -75kg L. Netsov Bulharsko BUL BUL
3. kumite muži U21 -75kg René Smaal Nizozemsko NED NED
5. kumite muži U21 -75kg Alexander Aliev Rusko RUS RUS
5. kumite muži U21 -75kg A. Kapusovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite muži U21 -75kg Tomislav Rašidagić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži U21 -75kg Demian Seiler Švýcarsko SUI SUI
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (18-20) -80kg Kosta Pemac Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (18-20) -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -80kg Heinrich Leistenschneider Německo GER GER
5. kumite junioři (18-20) -80kg A. Constantin Rumunsko ROM ROM
5. kumite junioři (18-20) -80kg S. Iakymeneko Ukrajina UKR UKR
7. kumite junioři (18-20) -80kg James Nelson Skotsko SCO SCO
7. kumite junioři (18-20) -80kg A. Preglej Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Enrico Höhne Německo GER GER
2. kumite junioři (18-20) +80kg Aniello Iarnone Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (18-20) +80kg B. Kaptan Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (18-20) +80kg Admir Zukan Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (18-20) +80kg Dariusz Panasiuk Polsko POL POL
5. kumite junioři (18-20) +80kg N. Vojinovic Srbsko SRB SRB
7. kumite junioři (18-20) +80kg S. Orucov Ázerbajdžán AZE AZE
7. kumite junioři (18-20) +80kg Juraj Tabak Slovensko SVK SVK
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Sara Cardin Itálie ITA ITA
2. kumite ženy U21 -53kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Maja Jovanović Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 -53kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
5. kumite ženy U21 -53kg Gulsah Akdag Švédsko SWE SWE
5. kumite ženy U21 -53kg Katja Weser Německo GER GER
7. kumite ženy U21 -53kg Vesna Bezgovšek Slovinsko SLO SLO
7. kumite ženy U21 -53kg Jenna Shilston Anglie ENG ENG
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP ESP
2. kumite ženy U21 -60kg Georgia Nomikou Řecko GRE GRE
3. kumite ženy U21 -60kg Ivana Bebek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 -60kg Laura Pasqua Itálie ITA ITA
5. kumite ženy U21 -60kg Natalie El Kanfoud Rakousko AUT AUT
5. kumite ženy U21 -60kg M. Stakic Srbsko SRB SRB
7. kumite ženy U21 -60kg Špela Štefe Slovinsko SLO SLO
7. kumite ženy U21 -60kg Ivana Višňovská Slovensko SVK SVK
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Irene Colomar Costa Španělsko ESP ESP
2. kumite ženy U21 +60kg Marivin Chiari Itálie ITA ITA
3. kumite ženy U21 +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
3. kumite ženy U21 +60kg J. Ognjenovic Srbsko SRB SRB
5. kumite ženy U21 +60kg Nawel Hassainia Francie FRA FRA
5. kumite ženy U21 +60kg Vasiliki Karapliangou Řecko GRE GRE
7. kumite ženy U21 +60kg Sarah Allison Skotsko SCO SCO
7. kumite ženy U21 +60kg N. Daraselia Gruzie GEO GEO
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Německo GER GER
2. kumite team junioři (18-20) Turecko TUR TUR
3. kumite team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kumite team junioři (18-20) Nizozemsko NED NED
5. kumite team junioři (18-20) Francie FRA FRA
5. kumite team junioři (18-20) Makedonie MKD MKD
7. kumite team junioři (18-20) Anglie ENG ENG
7. kumite team junioři (18-20) Lotyšsko LAT LAT
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
2. kumite team juniorky (18-20) Německo GER GER
3. kumite team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kumite team juniorky (18-20) Srbsko SRB SRB
5. kumite team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
5. kumite team juniorky (18-20) Rakousko AUT AUT
7. kumite team juniorky (18-20) Turecko TUR TUR
7. kumite team juniorky (18-20) Řecko GRE GRE

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk