KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2006 - 17.02.2006 - 19.02.2006

Město Podgorica
Stát Srbsko a Černá Hora
Pořadatel EKF
Kluby na medailových pozicích 24
Státy na medailových pozicích 26
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
66.18%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Javier Feito Alvarez Španělsko ESP ESP
2. kata junioři (16-17) Reece Taylor Anglie ENG ENG
3. kata junioři (16-17) S. Bozin Srbsko SCG SCG
3. kata junioři (16-17) Yanik Gereon Švýcarsko SUI SUI
5. kata junioři (16-17) Alexander Barsegyan Rusko RUS RUS
5. kata junioři (16-17) Lukáš Janda Česká republika CZE CZE
7. kata junioři (16-17) G. Azriel Izrael ISR ISR
7. kata junioři (16-17) Arslan Caliskan Turecko TUR TUR
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Y. Torres Lopez Španělsko ESP ESP
2. kata juniorky (16-17) Christine Heinrich Německo GER GER
3. kata juniorky (16-17) E. Bahadir Turecko TUR TUR
3. kata juniorky (16-17) Samantha Cannon Anglie ENG ENG
5. kata juniorky (16-17) C. Delhumeau Francie FRA FRA
5. kata juniorky (16-17) Éva Horváth Maďarsko HUN HUN
7. kata juniorky (16-17) G. Antonacci Itálie ITA ITA
7. kata juniorky (16-17) Marija Gudeska Makedonie MKD MKD
kata muži U21
1. kata muži U21 Alfredo Tocco Itálie ITA ITA
2. kata muži U21 Fco. Jose Salazar Jover Španělsko ESP ESP
3. kata muži U21 Jakub Tesárek Česká republika CZE CZE
3. kata muži U21 F. Yilmaz Turecko TUR TUR
5. kata muži U21 Dorijan Naletina Chorvatsko CRO CRO
5. kata muži U21 D. Shalimov Rusko RUS RUS
7. kata muži U21 Jonathan Maruani Francie FRA FRA
7. kata muži U21 J. Schinkoethe Německo GER GER
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sandy Scordo Francie FRA FRA
2. kata ženy U21 Yaiza Martin Abello Španělsko ESP ESP
3. kata ženy U21 Sara Battaglia Itálie ITA ITA
3. kata ženy U21 Milena Milacic Černá Hora SCG SCG
5. kata ženy U21 J. Zede Chorvatsko CRO CRO
5. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Česká republika CZE CZE
7. kata ženy U21 V. Gutierrez Švédsko SWE SWE
7. kata ženy U21 Lauren Shelbourne Anglie ENG ENG
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
2. kata team junioři (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kata team junioři (18-20) Německo GER GER
5. kata team junioři (18-20) Srbsko a Černá Hora SCG SCG
5. kata team junioři (18-20) Rakousko AUT AUT
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
2. kata team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team juniorky (18-20) Srbsko a Černá Hora SCG SCG
3. kata team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
5. kata team juniorky (18-20) Turecko TUR TUR
5. kata team juniorky (18-20) Německo GER GER
7. kata team juniorky (18-20) Rakousko AUT AUT
KUMITE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg F. Fogada Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg A. Caballero Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -60kg Manuel Bonaita Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jovan Radulović Černá Hora SCG SCG
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Nermin Potur Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) -65kg Alan Šurbek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -65kg Julien Baptiste Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -65kg M. Skovajsa Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Kenji Grillon Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -70kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -70kg Askanaz Megrabyan Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -70kg Yannick Piersotte Belgie BEL BEL
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Slobodan Bitevic Srbsko SCG SCG
2. kumite junioři (16-17) -75kg Alen Kupusovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -75kg T. Dimitrov Bulharsko BUL BUL
3. kumite junioři (16-17) -75kg Rene Pernuš Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Elvir Mašović Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite junioři (16-17) +75kg H. Kitsikis Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Aleksandar Ivanović Srbsko SCG SCG
3. kumite junioři (16-17) +75kg James Steadman Anglie ENG ENG
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Serap Özcelik Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky -51kg O. Muravyeva Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenky -51kg Suzana Mirković Černá Hora SCG SCG
3. kumite dorostenky -51kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky -51kg A. Jakunina Lotyšsko LAT LAT
5. kumite dorostenky -51kg E. Ortega Arroyo Španělsko ESP ESP
7. kumite dorostenky -51kg Angelique Meirsman Belgie BEL BEL
7. kumite dorostenky -51kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Vasiliki Karapliangou Řecko GRE GRE
2. kumite dorostenky -57kg Sina Selter Německo GER GER
3. kumite dorostenky -57kg Merve Baltay Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky -57kg Lory De Cillia Lucembursko LUX LUX
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Marina Kovijanic Černá Hora SCG SCG
2. kumite dorostenky +57kg Borislava Ganeva Bulharsko BUL BUL
3. kumite dorostenky +57kg M. Koc Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky +57kg Lene Vrijsen Belgie BEL BEL
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Fabian Kunze Německo GER GER
2. kumite muži U21 -60kg William Rollé Francie FRA FRA
3. kumite muži U21 -60kg Salvatore Serino Itálie ITA ITA
3. kumite muži U21 -60kg Ioannis Syllas Řecko GRE GRE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Mathieu Cossou Francie FRA FRA
2. kumite junioři (18-20) -65kg Mauro Scognamiglio Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (18-20) -65kg Erblin Kacnia Albánie ALB ALB
3. kumite junioři (18-20) -65kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Larry Dona Francie FRA FRA
2. kumite junioři (18-20) -70kg G. Gundez Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (18-20) -70kg David Godfrey Wales WAL WAL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Andrejs Ozerovs Lotyšsko LAT LAT
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite muži U21 -75kg Tomislav Rašidagić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -75kg Christophe Araminte Francie FRA FRA
3. kumite muži U21 -75kg Daniel Dutomadio Nizozemsko NED NED
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (18-20) -80kg Francois Muller Belgie BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -80kg Michael Alonso Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) -80kg James Nelson Skotsko SCO SCO
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Yaser Sahintekin Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (18-20) +80kg S. Iakymeneko Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (18-20) +80kg I. Gray Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) +80kg Omer Tabakovic Slovinsko SLO SLO
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Katja Weser Německo GER GER
2. kumite ženy U21 -53kg Maja Jovanović Srbsko SCG SCG
3. kumite ženy U21 -53kg Emine Bahar Koroglu Turecko TUR TUR
3. kumite ženy U21 -53kg Susanna Mischiatti Itálie ITA ITA
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Maria Sobol Rusko RUS RUS
2. kumite ženy U21 -60kg Ivana Bebek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 -60kg Anjela Tazidinova Německo GER GER
3. kumite ženy U21 -60kg Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP ESP
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Irene Colomar Costa Španělsko ESP ESP
2. kumite ženy U21 +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
3. kumite ženy U21 +60kg Dijana Saleš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 +60kg Silvia Sperner Německo GER GER
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Francie FRA FRA
2. kumite team junioři (18-20) Srbsko a Černá Hora SCG SCG
3. kumite team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kumite team junioři (18-20) Chorvatsko CRO CRO
5. kumite team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
5. kumite team junioři (18-20) Anglie ENG ENG
7. kumite team junioři (18-20) Makedonie MKD MKD
7. kumite team junioři (18-20) Řecko GRE GRE
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Německo GER GER
2. kumite team juniorky (18-20) Řecko GRE GRE
3. kumite team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kumite team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
5. kumite team juniorky (18-20) Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite team juniorky (18-20) Slovinsko SLO SLO
7. kumite team juniorky (18-20) Turecko TUR TUR
7. kumite team juniorky (18-20) Maďarsko HUN HUN

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk