KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2005 - 11.02.2005 - 13.02.2005

Město Soluň
Stát Řecko
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 23
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
72.83%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 46x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jose Luis Prado Gutierrez Španělsko ESP ESP
2. kata junioři (16-17) D. Sychou Bělorusko BLR BLR
3. kata junioři (16-17) Yanik Gereon Švýcarsko SUI SUI
3. kata junioři (16-17) G. Trivisonno Itálie ITA ITA
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
2. kata juniorky (16-17) Y. Torres Lopez Španělsko ESP ESP
3. kata juniorky (16-17) Christine Heinrich Německo GER GER
3. kata juniorky (16-17) Caroline Hulliger Švýcarsko SUI SUI
kata muži U21
1. kata muži U21 Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP ESP
2. kata muži U21 Y. Rossier Švýcarsko SUI SUI
3. kata muži U21 G. Pardo Itálie ITA ITA
3. kata muži U21 S. Semchyk Bělorusko BLR BLR
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Sandy Scordo Francie FRA FRA
2. kata ženy U21 Katarína Longová Slovensko SVK SVK
3. kata ženy U21 Sara Battaglia Itálie ITA ITA
3. kata ženy U21 M. Ruiz Granados Španělsko ESP ESP
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Francie FRA FRA
2. kata team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kata team junioři (18-20) Česká republika CZE CZE
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
2. kata team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
KUMITE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Rustam Adil Madadov Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Konstantin Belozertsev Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -60kg G. Alloune Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tom Canham Anglie ENG ENG
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Moreno Sheppard Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -65kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -65kg Mauro Scognamiglio Itálie ITA ITA
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Rene Pernuš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -70kg E. Mongan Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -70kg Samet Develi Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -70kg A. Tiganis Řecko GRE GRE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg K. Lobzhanidze Rusko RUS RUS
2. kumite junioři (16-17) -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -75kg C. Blenman Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -75kg Enes Erkan Turecko TUR TUR
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Nicky Le Fébre Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) +75kg Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) +75kg A. Hornez Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) +75kg N. Vojinovic Srbsko SCG SCG
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Serap Özcelik Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky -51kg N. Scherbel Německo GER GER
3. kumite dorostenky -51kg Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE GRE
3. kumite dorostenky -51kg Jenna Shilston Anglie ENG ENG
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lindsey Weerdenburg Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky -57kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky -57kg Emine Bahar Koroglu Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky -57kg M. Muller Bělorusko BLR BLR
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg S. Belloni Itálie ITA ITA
2. kumite dorostenky +57kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
3. kumite dorostenky +57kg D. Cibo Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenky +57kg Ida Drosdal Norsko NOR NOR
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Yucel Gundogdu Turecko TUR TUR
2. kumite muži U21 -60kg William Rollé Francie FRA FRA
3. kumite muži U21 -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži U21 -60kg O. Santana Vega Španělsko ESP ESP
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Mathieu Cossou Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) -65kg Demir Idris Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (18-20) -65kg G. Yakhyaev Rusko RUS RUS
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Diego Davy Vandeschrick Belgie BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -70kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) -70kg D. Aghasiyev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg A. Kavtaradze Lotyšsko LAT LAT
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Daniel Dutomadio Nizozemsko NED NED
2. kumite muži U21 -75kg A. Sanchez Estepa Španělsko ESP ESP
3. kumite muži U21 -75kg A. Ourntaev Rusko RUS RUS
3. kumite muži U21 -75kg F. Ozel Turecko TUR TUR
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Aniello Iarnone Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (18-20) -80kg Goran Đekić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (18-20) -80kg C. Alonso Aguilera Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (18-20) -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg David Mallebrera Francie FRA FRA
2. kumite junioři (18-20) +80kg N. Taupev Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (18-20) +80kg Almir Cecunjanin Černá Hora SCG SCG
3. kumite junioři (18-20) +80kg Yaser Sahintekin Turecko TUR TUR
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Maja Jovanović Srbsko SCG SCG
2. kumite ženy U21 -53kg Elana Ponomareva Rusko RUS RUS
3. kumite ženy U21 -53kg Antonia di Rella Itálie ITA ITA
3. kumite ženy U21 -53kg A. Halmova Slovensko SVK SVK
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Selene Guglielmi Itálie ITA ITA
2. kumite ženy U21 -60kg Petra Narandja Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 -60kg Mathilde Klint Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy U21 -60kg Maria Sobol Rusko RUS RUS
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg E. Zhidkova Rusko RUS RUS
2. kumite ženy U21 +60kg Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg R. Baderna Itálie ITA ITA
3. kumite ženy U21 +60kg Emilie Lhommeau Francie FRA FRA
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Turecko TUR TUR
2. kumite team junioři (18-20) Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kumite team junioři (18-20) Ázerbajdžán AZE AZE
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kumite team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kumite team juniorky (18-20) Německo GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu, juniorů a U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk