KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Budapest Open 2012 - 15.09.2012 - 16.09.2012

şehir Budapeşte
Ülke Macaristan
Organizasyon Magyar Goju-Kai Karate Do Szövetség
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 76
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 16
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
66.67%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 15x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 8-9 yas
1. kata bay 8-9 yas Yehor Buhaichuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kata bay 8-9 yas Maksym Bondarenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 8-9 yas Maciej Gawor KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay 8-9 yas Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Aleksandar Nedelkovski KC Olimpik MKD MKD
2. kata bay 10-11 yas Oleksandr Zhumiga Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas David Kalacun Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kata bay 10-11 yas Pavol Szolár Budokan Zvolen SVK SVK
kata bayan 8-9 yas
1. kata bayan 8-9 yas Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 8-9 yas Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Kristína Šimčíková Vukabu SVK SVK
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 10-11 yas Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 10-11 yas Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Yegor Romaniuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Nikita Tyukh Ukrayna UKR UKR
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Anja Cuk Beli Manastir 98 CRO CRO
3. kata bayan 12-13 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Yegor Romaniuk Ukrayna UKR UKR
2. kata bay 14-15 yas Ferri Isik KC Olimpik MKD MKD
3. kata bay 14-15 yas Attila Bartincki Karate Do BFKS ROM ROM
3. kata bay 14-15 yas Péter Mihály Macaristan HUN HUN
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan 14-15 yas Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Vukabu SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan 16-17 yas Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay
1. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
2. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Peter Fabian Vukabu SVK SVK
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Olga Chmielewska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
KUMITE
kumite bay 8-9 yas -32kg
1. kumite bay 8-9 yas -32kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -32kg Matúš Masrna Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Daniel Jurčo KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Zsolt Németh Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
kumite bay 8-9 yas +32kg
1. kumite bay 8-9 yas +32kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
2. kumite bay 8-9 yas +32kg Milán Bilisics Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Danylo Shyshkanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Oleg Steciv Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -34kg
1. kumite bay 10-11 yas -34kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -34kg Mihajlo Popović Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kumite bay 10-11 yas -34kg Dániel Pintér Budo Fight HUN HUN
3. kumite bay 10-11 yas -34kg Yevhen Sendetskyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -40kg
1. kumite bay 10-11 yas -40kg Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 10-11 yas -40kg Krisztofer Bálint Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 10-11 yas -40kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -40kg Botond Kapdebo Macaristan HUN HUN
kumite bay 10-11 yas +40kg
1. kumite bay 10-11 yas +40kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas +40kg Daniel Ionascu Petrosani ROM ROM
3. kumite bay 10-11 yas +40kg Dominik Kubajda CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas +40kg Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 8-9 yas -30kg
1. kumite bayan 8-9 yas -30kg Kristína Šimčíková Vukabu SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -30kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 8-9 yas +30kg
1. kumite bayan 8-9 yas +30kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas +30kg Bianca Mišková Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Michaela Bryndzová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Ema Pigová Vukabu SVK SVK
kumite bayan 10-11 yas -34kg
1. kumite bayan 10-11 yas -34kg Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 10-11 yas -34kg Natália Rajčanová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -34kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -34kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 10-11 yas -40kg
1. kumite bayan 10-11 yas -40kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 10-11 yas -40kg Luca Szedö Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bayan 10-11 yas -40kg Tatiana Pillárová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -40kg Izabela Polifronie Petrosani ROM ROM
kumite bayan 10-11 yas +40kg
1. kumite bayan 10-11 yas +40kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas +40kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +40kg Dorottya Pap Tatami SE HUN HUN
3. kumite bayan 10-11 yas +40kg Madalina Stan Petrosani ROM ROM
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jimi Salonen Tikkurilan Tiikerit FIN FIN
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Lucas Busk Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Marcell Knirsch Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Volodymyr Kobzar Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Baňas Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Masrna Slovakya SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +52kg
1. kumite bay 12-13 yas +52kg Máté Szücs Duna Fitt HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas +52kg Martin Erdös Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Raul Chereches Shogunul ROM ROM
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -43kg
1. kumite bayan 12-13 yas -43kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -43kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Hanna Gyapjas Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Miruna Malanta Petrosani ROM ROM
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andreea Ambrus Petrosani ROM ROM
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Virág Vasánszky Duna Fitt HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dóra Czagány Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alexandra Hamšíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nóra Virág Horváth Tűzmadár SE HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Mark Volpov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Levente Kovacs Fighter club HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Ricard Reinhaus Letonya LAT LAT
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Bálint Ardai Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Dávid Szilágyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Chris Nørskov Jensen Danimarka DEN DEN
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Ferdinánd Tamás Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Stjepan Štimac Stijena CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ľuboš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Dávid Pozderka Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Aleksandar Tintor Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Ferri Isik KC Olimpik MKD MKD
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Matúš Trokšiar Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Valeriy Tumakov Ukrayna UKR UKR
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Michel Corbalen Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Laurentiu Bazavan Petrosani ROM ROM
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Samuel Kanarbik Estonya EST EST
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Réka Emese Kiss Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hristina Ristic Botoni MKD MKD
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marta Bogusław Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lola Barracato Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tímea Pál Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tanja Žunić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sofie Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Marija Rangelova Botoni MKD MKD
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Daniel Varga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Chris Nørskov Jensen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Attila Bartincki Karate Do BFKS ROM ROM
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Ludvig Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Árpád Rusóczky Fighter club HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Timm Neve Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Vitali Mikhasik Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Gábor Hárspataki Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Cristina Baloi Petrosani ROM ROM
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Oleksandra Kravchuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Evelin Szabó Wadofight HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Doria Negrutiu Petrosani ROM ROM
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Michal Klíma Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Yohann Bastien Ligue de Bourgogne FRA FRA
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Alexander Buda Höning Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Milan Kubin KC Olimpik MKD MKD
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Edyta Zerek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Victoria Immervoll Sportkarate DEN DEN
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Vitalii Sementsov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -67kg Vitalii Sementsov Ukrayna UKR UKR
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jonas Pallesen Sportkarate DEN DEN
2. kumite bay -75kg Áron Domján Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg András Virág Macaristan HUN HUN
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Matej Tomazin Hırvatistan CRO CRO
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Afrim Latifi Kosovo KOS KOS
2. kumite bay +84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay +84kg Slavomír Gonda Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay +84kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Maria Bondarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan -50kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Kitty Krassóvári Wado SE HUN HUN
2. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan -55kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan -61kg Alizee Agier Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -61kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -68kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -68kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Szandra Metzger Fighter club HUN HUN
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
3. kumite bayan +68kg Marilyn Rikkinen Finlandiya FIN FIN
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kumite takýmlar bay Ligue de Bourgogne FRA FRA
3. kumite takýmlar bay Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bayan Ligue de Bourgogne FRA FRA
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan Macaristan HUN HUN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır