KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Croatia 2012 - 21.01.2012 - 22.01.2012

Stát Chorvatsko
Pořadatel KK Samobor Anindol
Závodníci v kategoriích 1315
Státy 18
Kluby na medailových pozicích 49
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
67.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 25x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Luka Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata dorostenky (14-15) Denisa Peško Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Azra Golać Tiger Velenje SLO SLO
3. kata dorostenky (14-15) Bojana Mladežić Srbsko SRB SRB
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kata junioři (16-17) Stefan Shemal Srbsko SRB SRB
3. kata junioři (16-17) Peter Fabian Česká republika SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Aljaž Klaneček KK Emona SLO SLO
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Katarina Piperin Srbsko SRB SRB
3. kata juniorky (16-17) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kata juniorky (16-17) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
kata muži U21
1. kata muži U21 Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži U21 Aldin Haurdić Fokus CRO CRO
3. kata muži U21 Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
3. kata muži U21 Tomislav Stolar KK Samobor Anindol CRO CRO
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
2. kata ženy U21 Milana Jakšić Srbsko SRB SRB
3. kata ženy U21 Mihaela Petrovic KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata ženy U21 Tea Šojat KK Osijek CRO CRO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Boran Berak Opatija Tad Rijeka CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vova Kotov Izrael ISR ISR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamás Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dino Povrženić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikola Manas Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikola Dimitrievik Karate Club Makpetrol MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Riccardo Sgardelli Zamet CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Aleksandar Tintor Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Martin Stojmenov Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Martinac Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Yevgenij Popov Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Enes Garibović Varaždin CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vanja Lončar Daruvar CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ismail Alyekberov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matúš Džačovský Slovensko SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Michálek Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Filip Barac Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Robert Fejzulahu Varaždin CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Miki Stojmanovski Karate Club Makpetrol MKD MKD
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rachele Ghirardo Itálie ITA ITA
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Berulec KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ana Marija Tomić Brotnjo CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Silvia Vangelova Bulharsko BUL BUL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tina Marić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nika Deša KK RI CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nicol Nógrádi BVSC HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Iryna Zaretska Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ana Škunca Zamet CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Zorić KK RI CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jaroslava Baňasová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Jelena Zovko Hercegovina Zagreb CRO CRO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo BVSC HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Mario Jordanov Bulharsko BUL BUL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Asen Asenov Bulharsko BUL BUL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Neven Kučan KK Nedelišće CRO CRO
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Đurčinovski Karate Club Metalurg MKD MKD
2. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Virga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg George Naydenov Bulharsko BUL BUL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jernej Blatnik Nestor SLO SLO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ivan Blažičević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Hidasi Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Zvonimir Živković KK Volosko Opatija CRO CRO
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) +76kg Krste Mishev Karate Club Metalurg MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) +76kg Antonijo Josić Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Sara Radicevska Karate Club Makpetrol MKD MKD
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Fahira Fazlić Srbsko SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ljiljana Pendić Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Siša Valentinova Bulharsko BUL BUL
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikolett Varga Wado SE HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Zaborska Karate Club Makpetrol MKD MKD
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Irena Prga Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Žic Opatija Tad Rijeka CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lea Bečirovič Susedgrad CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Aleksandra Stubleva Bulharsko BUL BUL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Chiara Zuanon ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Čavar Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Danka Zorić KK RI CRO CRO
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži U21 -68kg Stefan Joksić Srbsko SRB SRB
3. kumite muži U21 -68kg Bojan Jovanovski Karate Club Metalurg MKD MKD
3. kumite muži U21 -68kg Božo Logarušić Chorvatsko CRO CRO
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Matúš Cisár Slovensko SVK SVK
2. kumite muži U21 -78kg Zvonimir Živković KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite muži U21 -78kg Meris Muhović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži U21 -78kg Enes Smailagic Cvetan Dimov MKD MKD
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Haris Sujković Champion Ilidža BIH BIH
2. kumite muži U21 +78kg Simon Antikj Karate Club Makpetrol MKD MKD
3. kumite muži U21 +78kg Sebastjan Budhina Žalec SLO SLO
3. kumite muži U21 +78kg Haris Škrijelj Bosna a Hercegovina BIH BIH
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Matea Ratković Student Zagreb CRO CRO
2. kumite ženy U21 -53kg Ivana Čanadžija Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite ženy U21 -53kg Driljona Petrova Arena Struga MKD MKD
3. kumite ženy U21 -53kg Kinga Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Sanja Cmrkota Srbsko SRB SRB
2. kumite ženy U21 -60kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Tjaša Ristić Karate Klub Kranj SLO SLO
3. kumite ženy U21 -60kg Helena Stanić Metal Jurdani CRO CRO
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 +60kg Amila Fazlic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy U21 +60kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ženy U21 +60kg Ivona Tubić KK Volosko Opatija CRO CRO
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miloš Jovanović Srbsko SRB SRB
2. kumite muži BRH Toni Biošić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži BRH Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži BRH Pero Vučić KK Hrvatski Dragovoljac CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk