KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia 2015 - 12.04.2015

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel Slovenský zväz karate
Registrovaných jednotlivců 451
Závodníci v kategoriích 563
Kluby 70
Kluby na medailových pozicích 41
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 1x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Luka Bokarica Zagrebački Karate Savez CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Pavol Szolár Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Dominika Bogárová KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Radošinská ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Jana Vaňušaniková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Julian Enrik Smoliga ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Tamás Forgács Maďarsko HUN HUN
3. kata junioři (16-17) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Maksymilian Szczypkowski Polsko POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Ľudmila Bačíková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
kata muži U21
1. kata muži U21 Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži U21 Péter Mihály Maďarsko HUN HUN
3. kata muži U21 Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata ženy U21 Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata ženy U21 Ema Matkovič Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kata ženy U21 Tereza Sorič Zagrebački Karate Savez CRO CRO
kata muži
1. kata muži Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata muži Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kata muži Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Vlatka Kiuk Chorvatsko CRO CRO
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Olga Chmielewska Polsko POL POL
3. kata ženy Mihaela Petrovic Chorvatsko CRO CRO
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kata team muži Maďarsko HUN HUN
3. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ženy ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
3. kata team ženy Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dávid Nichols Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gergo Hallgat Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bruno Jelinič Zagrebački Karate Savez CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Maroši ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Šutiak Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Samuel Bafrnec Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Paul Karacic Zagrebački Karate Savez CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luka Dolčić Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Botond Kapdebo Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Fuzer KK Union Košice SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Fran Prižmič Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Akos Mórocz Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg František Varga Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Nikolas Hormann LZ Steiermark AUT AUT
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tas Ferenc Szilágyi Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Bogárová KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natália Rajčanová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Glorija Olič Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dorotea Rumenjak Chorvatsko CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Zsófia Baranyi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tatiana Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Píchová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Kaszas Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Dominik Imrich KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -55kg Bence Kuron Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Gergő Hermann Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Paul Karacic Zagrebački Karate Savez CRO CRO
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg András Kiss Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Csongor Mike Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Faller Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Fedor KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Erdös Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vladimir Gašpar Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dávid Pozderka Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Erik Csató Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ľuboš Džačovský CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Igor Katanec Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Ludwig Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Attila Jóba KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Karlo Raguž Zagrebački Karate Savez CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Rebecca Cichrová ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ines Grdenić Chorvatsko CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Rebeka Vidová Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristína Hubáčeková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Viera Kaletová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klement Kármen Maďarsko HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Marina Barac Chorvatsko CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucia Peruško Chorvatsko CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Diana Juráková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Aicha Zakia Boussebaa Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Kollárová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Maja Zorč Chorvatsko CRO CRO
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Bálint Ardai Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -60kg Deniel Hübner Maďarsko HUN HUN
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Dino Povrženić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži U21 -67kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -67kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite muži U21 -67kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Marko Rajkovič Srbsko SRB SRB
2. kumite muži U21 -75kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Andrej Bíreš CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži U21 -75kg Kristián Michalec ZZO Čadca SVK SVK
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Erik Erdész KK Union Košice SVK SVK
2. kumite muži U21 -84kg Filip Glatz Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite muži U21 -84kg Daniel György Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 -84kg Róbert Ludwig Maďarsko HUN HUN
kumite muži U21 +84kg
2. kumite muži U21 +84kg Péter Paksi Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži U21 +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži U21 +84kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
kumite ženy U21 -50kg
1. kumite ženy U21 -50kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy U21 -50kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ženy U21 -50kg Monika Berulec Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite ženy U21 -50kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy U21 -55kg Nóra Lakatos Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 -55kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy U21 -55kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy U21 -61kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy U21 -61kg Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy U21 -61kg Fruzsina Varga Maďarsko HUN HUN
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Laura Rehak Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 -68kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -68kg Mihaela Mrazovič Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Dina Gagula Zagrebački Karate Savez CRO CRO
2. kumite ženy U21 +68kg Matea Javorovič Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 +68kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 +68kg Lenka Sahuľová KK Miyagi Lučenec SVK SVK
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Domagoj Boršoš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -60kg Nermin Zečirovič Srbsko SRB SRB
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Stefan Joksić Srbsko SRB SRB
3. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Gábor Hárspataki Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -75kg Mark Matzkovics Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Bálint Marton Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite muži -84kg Filip Glatz Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite muži -84kg Frane Mikulič Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite muži -84kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži +84kg Emir Kovačevič Srbsko SRB SRB
3. kumite muži +84kg Mariusz Migdalski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite muži +84kg Péter Paksi Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Monika Berulec Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite ženy -50kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Ingrid Suchánková Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Bernadett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) KK Union Košice SVK SVK
2. kumite team junioři (16-17) Srbsko SRB SRB
3. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team juniorky (16-17) ŠKM-KK Stará Ľubovňa (SVK) SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
2. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Srbsko SRB SRB
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
3. kumite team ženy Maďarsko HUN HUN
3. kumite team ženy KK Trstená (SVK) SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk