KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup up to 21 years - 3.round - 11.11.2006

şehir Zákupy
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 29
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
32.14%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 7x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jiří Rezek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Andrea Buriková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -45kg Lukáš Junek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Vojtěch Špinar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Jiří Novák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Jiří Pěnkava Profi Klub Mimoň CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Daniel Zavřel SK Karate Most CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Říhová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Marek Blaha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Jindřich Adolf TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Robin Valenta Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -75kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +75kg Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Kateřina Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -60kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Ondřej Němec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg David Pavlíček Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Dušan Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Kateřina Zádová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Iva Kolomazníková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır