KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2006 - 3.kolo - 11.11.2006

Město Zákupy
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
37.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Rezek Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Ladislav Čížek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Andrea Buriková Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Jana Tvrzská Budó škola KK Písek CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eva Křížová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Petra Štěpánová Dragon Neratovice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
2. kata muži U21 Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata muži U21 David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Jaroš SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata ženy U21 Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ženy U21 Andrea Malá KKD Bruntál CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ženy U21 Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ženy U21 Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Lukáš Junek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -45kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Vojtěch Špinar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Fáber KCK Team CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jiří Novák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Jánský Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jiří Pěnkava Profi Klub Mimoň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Zavřel SK Karate Most CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Májková KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Říhová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Lechermayer Dragon Neratovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Blaha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Jindřich Adolf Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Robin Valenta Sokol Tišnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +75kg Martin Rethy Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Kateřina Májková KKD Bruntál CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Tereza Lechermayerová Dragon Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenky +57kg Petra Štěpánová Dragon Neratovice CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -60kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Pelnář Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Ondřej Němec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Dušan Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -75kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Snětivý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) +80kg Radim Šudoma SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Kateřina Zádová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Růžena Novotná Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite ženy U21 -60kg Kristýna Soukupová Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Iva Kolomazníková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ženy U21 +60kg Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk