KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round - 14.04.2007

şehir Prag
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, SC Flair
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 27
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
53.63%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 62x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jan Konvalinka Budo SC Plzeň CZE CZE
3. kata bay -11 yas Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata bay -11 yas Miroslav Šimko Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata bay -11 yas Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Dominika Havlíčková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Kolář Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Lucie Secká Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Alena Platilová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-13 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas Amfora Praha CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hanusek KK Jeseník CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Stanislav Klíma Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg František Brhel SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Polák TARO KAN CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Sebastian Termanini TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Klein KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg David Kaňka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg David Polák TARO KAN CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Matěj Nekuda SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Hovorka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Lustik Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Rod Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Červenka Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Michaela Vavříková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Smolová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zuzana Struková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Czech national cup seniors 2007 - 2.round 03.02.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır