KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech national cup cadets and juniors 2006 - 2.round - 27.05.2006

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 31
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
93.75%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 4x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Vojtěch Špinar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas František Jelen Masada Praha CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Dominika Prokopcová Masada Praha CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Ondřej Šimpach SKK Praha 8 CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Jiří Dědič KK Litvínov CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay 18-20 yas
1. kata takýmlar bay 18-20 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Baťka SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Robert Šarocký Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Ondřej Vyšín TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Tomáš Nebeský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg František Jelen Masada Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Lukáš Zajan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Pavel Chroust SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Jan Strigač Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Petr Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Robin Valenta Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -70kg Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Kateřina Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Zdena Slezáková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Martina Janecká Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg David Pavlíček Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jan Haidinger TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Jan Oharek Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Gellert SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Radim Šudoma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır