KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu a juniorů 2006 - 2.kolo - 27.05.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
93.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jiří Sochanič Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Štěpán Řezníček Sokol Tišnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Špinar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata junioři (16-17) František Jelen Masada Praha CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Dominika Prokopcová Masada Praha CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži U21 David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Šimpach SKK Praha 8 CZE CZE
5. kata muži U21 Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata muži U21 Jiří Dědič KK Litvínov CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ženy U21 Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
5. kata ženy U21 Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Baťka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa Dragon Neratovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Háva Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Šarocký Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -55kg Ondřej Vyšín Baník Příbram CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Nebeský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jiří Sochanič Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg František Jelen Masada Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -65kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Zajan KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Pavel Chroust SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Strigač Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sabina Salášková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Májková KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Andreas Dzikos Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -60kg Petr Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Řezáč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Robin Valenta Sokol Tišnov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -70kg Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky -51kg Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Lenka Krojidlová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Nina Falckrábová KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Kateřina Májková KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Zdena Slezáková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Martina Janecká KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Kateřina Hňoupková Masada Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky +57kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Jiří Pelnář Budo SC Plzeň CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg David Pavlíček Sokol Tišnov CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jakub Čišecký Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Haidinger Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Oharek Sokol Tišnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Snětivý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Gellert Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Radim Šudoma SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Petra Skoupilová Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu a juniorů 2007 - 3.kolo + North Bohemia 2007 03.11.2007
NP žáků 2007 - 3.kolo 13.10.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 2.kolo 02.06.2007
NP žáků 2007 - 2.kolo (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
NP dorostu a juniorů 2007 - 1.kolo 12.05.2007
NP žáků 2007 - 1.kolo 14.04.2007
NP seniorů 2007 - 3.kolo 03.03.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk