KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Wakizaši Cup 2005 - 05.03.2005

Město Kostomlaty n/L
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 151
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
36.11%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Marek Fejfárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš Masada Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Vendula Šebestová KC Podbořany CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Pavla Čížková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Ponikelský SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata muži U21 Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata muži U21 Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata ženy U21 Michaela Haová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata muži David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata muži Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ženy Jana Gaňová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Doleček SKBU Hostivař CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Miroslav Merfait SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jakub Janoch SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Ponikelský SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jiří Vanderka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Tomáš Fencl Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Kratochvíl Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Jecha Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Aleš Doubek SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kristýna Sztachová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Rygl SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Aleš Hemerka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Bradáč Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Kindl TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Kateřina Jechová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Dominika Prokopcová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Pavla Šimková Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Valerie Škutová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Pavel Kocourek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Tomáš Pražák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Ladislav Valouch MSKA Mohelnice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Hromádková Karate Polička CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Michaela Haová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite muži -65kg Pavel Kocourek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite muži -65kg Miroslav Hnátek Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -65kg Rostislav Štryncl Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite muži -70kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
2. kumite muži -75kg Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži -80kg Rostislav Volný Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži -80kg Ladislav Valouch MSKA Mohelnice CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži +80kg Tomáš Pražák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite muži BRH Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Petra Hromádková Karate Polička CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Haová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Jana Loudová Sokol Nymburk CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy BRH Michaela Haová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Sokol Nymburk CZE CZE
2. kumite team muži Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
3. kumite team muži Karate Polička CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
Wakizaši Cup 2016 16.04.2016
Wakizaši Cup 2015 09.05.2015
Wakizaši Cup 2014 10.05.2014
Wakizaši Cup 2013 11.05.2013
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk