KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2006 - 25.11.2006

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Autoškoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 318
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
51.11%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 225x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Tomáš Vřeský Glaverbel Teplice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Vojtěch Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Brzáková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Nikola Naštická Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Leonard Melničák Sport Relax CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Miroslav Dirda Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Václav Dražan Sport Relax CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Michal Sigmund Sport Relax CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Klára Drhová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Aneta Kratochvílová Sport Relax CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata žákyně 12-14 let Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Španner Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žákyně BRH Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně BRH Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Sophia Kulke Sei Wa Kai Team GER GER
kumite žáci 12-14 let -40kg
1. kumite žáci 12-14 let -40kg Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite žáci 12-14 let -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -50kg
1. kumite žáci 12-14 let -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -50kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -50kg Tomáš Zajíček TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite žáci 12-14 let -60kg
1. kumite žáci 12-14 let -60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let -60kg Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let -60kg Jiří Novák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite žáci 12-14 let +60kg
1. kumite žáci 12-14 let +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
2. kumite žáci 12-14 let +60kg Jiří Rezek Sport Relax CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite žáci 12-14 let +60kg Marek Görges BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let -40kg
1. kumite žákyně 12-14 let -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -40kg Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -40kg Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite žákyně 12-14 let -50kg
1. kumite žákyně 12-14 let -50kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let -50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let -50kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite žákyně 12-14 let +50kg
1. kumite žákyně 12-14 let +50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite žákyně 12-14 let +50kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Kateřina Kůrová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite žákyně 12-14 let +50kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -60kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Jakub Tomášek KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -70kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -70kg Jan Hušek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +70kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +70kg David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -57kg Alžběta Lorenzová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +57kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2015 21.11.2015
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2014 22.11.2014
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 23.11.2013
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2012 17.11.2012
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 19.11.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk