KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2015 - 21.11.2015

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 323
Kluby 42
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
63.52%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 98x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Matyáš Houska Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Jan Studnička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Karel Blažej Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Josef Saran TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Matyáš Miller Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Aleksandr Jordanov Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Martin Gaube SKC Louny CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Tomáš Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu David Nový SK Trial CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Martin Studnička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (8 let) Valentýna Hrazdírová SK Trial CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8 let) Magdaléna Ciglerová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Klára Kučerová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Veronika Janů SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Eliška Donátová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jindřich Bukovský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Adam Jelínek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Filip Jáchym Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Marek Poner Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matys Duy Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jakub Fiala Sport Relax CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Daniel Hanuš SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Tereza Fabianová Sport Relax CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Anna Vokatá SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Lucie Mrázová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Monika Vencálková KK Jeseník CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Kateřina Sotonová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Karel Kraj Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata duo žáci 7-14
1. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Sport Relax CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Sport Relax CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Kabu Praha CZE CZE
kata duo žákyně 7-14
1. kata duo žákyně 7-14 KK Topoľčany SVK SVK
2. kata duo žákyně 7-14 Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata duo žákyně 7-14 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata duo žákyně 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata duo dorostenci 15-17
1. kata duo dorostenci 15-17 Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenci 15-17 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata duo dorostenky 15-17
1. kata duo dorostenky 15-17 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata duo dorostenky 15-17 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Chačatrjan SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Černý SK Karate Most CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Vojtěch Krejčí SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg Matyáš Moravec KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Gabriela Děrešová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Nikita Vasin Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Václav Šolc SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Matyáš Kafka SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radek Krucký Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Koriťák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -48kg
1. kumite st. žákyně -48kg Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -48kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite st. žákyně -48kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -48kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +48kg
1. kumite st. žákyně +48kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +48kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +48kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite st. žákyně +48kg Laura Humlová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -56kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -56kg David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -67kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Filip Novák Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +67kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Jakub Szewieczek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Jáchym Hořák SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +67kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let BRH David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Natálie Junková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Michaela Klusáčková SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Linda Skalová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let BRH
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk