KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2015 - 21.11.2015

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 323
Kluby 42
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
64.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 102x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Jan Studnička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Josef Saran TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Aleksandr Jordanov SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Martin Gaube SKC Louny CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu David Nový SK Trial CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Martin Studnička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (8 let) Valentýna Hrazdírová SK Trial CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8 let) Magdaléna Ciglerová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Michaela Šaligová KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Lucie Vyhnalová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Klára Kučerová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Eliška Donátová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jindřich Bukovský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Adam Jelínek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Filip Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Marek Poner Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Matys Duy Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jakub Fiala Sport Relax CZE CZE
kata žáci 12-14 let
1. kata žáci 12-14 let Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Daniel Hanuš SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Tereza Fabianová Sport Relax CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Lucie Mrázová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata žákyně 12-14 let
1. kata žákyně 12-14 let Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata žákyně 12-14 let Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Blade Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata duo žáci 7-14
1. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Sport Relax CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Sport Relax CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 Kabu Praha CZE CZE
kata duo žákyně 7-14
1. kata duo žákyně 7-14 KK Topoľčany SVK SVK
2. kata duo žákyně 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata duo žákyně 7-14 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata duo žákyně 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata duo dorostenci 15-17
1. kata duo dorostenci 15-17 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenci 15-17 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata duo dorostenky 15-17
1. kata duo dorostenky 15-17 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata duo dorostenky 15-17 Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Gallen Darren Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Chačatrjan SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Jakub Černý SK Karate Most CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -40kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci +40kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Tereza Miková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Michal Ondráček SK Karate Most CZE CZE
5. kumite st. žáci -40kg Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Matyáš Kafka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -48kg
1. kumite st. žákyně -48kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -48kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -48kg Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -48kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně +48kg
1. kumite st. žákyně +48kg Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žákyně +48kg Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +48kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +48kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně +48kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -56kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Filip Kovařík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -56kg Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -56kg David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -67kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Blade Ahran Paterson SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let -67kg Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +67kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +67kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let +67kg David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenci 15-17 let BRH David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Natálie Junková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Michaela Klusáčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let BRH
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let BRH Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk