KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2014 - 22.11.2014

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 220
Závodníci v kategoriích 322
Kluby 35
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.19%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 130x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Ondřej Šťáhlavský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) Ladislav Husák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) František Novotný Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Martin Martečík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) David Krečmer TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Michal Stroff Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Zdeněk Žák Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Adam Jelínek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let 8.-7.kyu Miroslav Vopršál TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Matyáš Toušek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu David Vyhnal Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Smetanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Kateřina Červeňová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nikola Kunertová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Klára Kučerová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nela Černkovičová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let 8.-7.kyu Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Julie Kodadová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Michal Vojtěch SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Martin Dvořák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Daniel Vránek SKC Louny CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Karel Černoch Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Filipiová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Michaela Hrušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Andrea Anovčínová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Sandra Pírková SKBU Trutnov CZE CZE
kata dorostenci 15-17 let
1. kata dorostenci 15-17 let David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci 15-17 let Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci 15-17 let Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Šimon Krejča Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenci 15-17 let Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenci 15-17 let Ondřej Šrámek Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenky 15-17 let
1. kata dorostenky 15-17 let Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky 15-17 let Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenky 15-17 let Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky 15-17 let Anna Hasoňová SKC Louny CZE CZE
5. kata dorostenky 15-17 let Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata dorostenky 15-17 let Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Keiko Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Baník Příbram CZE CZE
kata team dorostenci 15-17 let
1. kata team dorostenci 15-17 let SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenci 15-17 let SKBU Trutnov CZE CZE
kata team dorostenky 15-17 let
1. kata team dorostenky 15-17 let Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata team dorostenky 15-17 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Pavel Friml SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Tomáš Prošek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Marek Smolař SC Karate Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Anna Pexová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Klára Muknšnáblová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Sandra Pírková SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -55kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -55kg Ondřej Šrámek Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let -65kg
1. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let -65kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let +65kg
1. kumite dorostenci 15-17 let +65kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let +65kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let +65kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite dorostenci 15-17 let BRH
1. kumite dorostenci 15-17 let BRH Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci 15-17 let BRH Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite dorostenci 15-17 let BRH Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite dorostenci 15-17 let BRH Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let -58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Michaela Klusáčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Zuzana Šimáčková TJ Kdyně CZE CZE
5. kumite dorostenky 15-17 let -58kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let +58kg
1. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let +58kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky 15-17 let BRH
1. kumite dorostenky 15-17 let BRH Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky 15-17 let BRH Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk