KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2018 - 01.12.2018

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 267
Kluby 38
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 35
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
73.44%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8 let)
1. kata ml. žáci (8 let) Leo Cápay KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žáci (8 let) Milan Kropáček Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Matěj Markovský Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) Jan Šoral TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Václav Hudeček SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (8 let) Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (9 let)
1. kata ml. žáci (9 let) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) Michal Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Václav Ševčík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (9 let) Vít Jelínek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Sam Martin Trinh Nhu Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Marek Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jožka Simčák Vakado Kutná Hora CZE CZE
kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Michal Polák Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Jan Havlíček KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
5. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Vojtěch Eliáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci 9-11 let od 6.kyu Erik Kubíni Masada Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let)
1. kata ml. žákyně (8 let) Miriam Wenderlová KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8 let) Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Klára Hrabalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (8 let) Tereza Dlouhá SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let)
1. kata ml. žákyně (9 let) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) Lucie Aidlpesová Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Vendula Fafková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) Jana Redrová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žákyně (9 let) Kristýna Dvořáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Soňa Štěrbová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Hubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Marie Kyšová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Marie Fejfarová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu
1. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
5. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Jessica Šalomová TJ Karate Praha CZE CZE
7. kata ml. žákyně 9-11 let od 6.kyu Laura Machalová Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE CZE
kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Jakub Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu David Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vít Zahajský TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Miroslav Čurij TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Antonín Skala SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Pavel Kleandr TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata žáci 12-14 let 8.-7.kyu Vojtěch Vojáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu
1. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Klára Škaloudová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata žákyně 12-14 let 8.-7.kyu Alena Votavová Vakado Kutná Hora CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata muži Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kata muži Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ženy Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata duo žáci 7-14
1. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo žáci 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata duo žáci 7-14 SKC Louny CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata duo žáci 7-14 Target Sport Milovice CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata duo žáci 7-14 SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata duo žákyně 7-14
1. kata duo žákyně 7-14 Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata duo žákyně 7-14 Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata duo žákyně 7-14 KK Topoľčany SVK SVK
5. kata duo žákyně 7-14 USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata duo žákyně 7-14 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
7. kata duo žákyně 7-14 Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata duo dorostenci 15-17
1. kata duo dorostenci 15-17 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenci 15-17 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata duo dorostenci 15-17 KASR ŽAMBERK CZE CZE
kata duo dorostenky 15-17
1. kata duo dorostenky 15-17 SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata duo dorostenky 15-17 Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata duo dorostenky 15-17 SKC Louny CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) BRH
1. kumite ml. žáci (7-9) BRH Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) BRH Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Dvořák TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Stefan Spinu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Tomek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lea Kořínková Karate Černošice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Laura Machalová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Svobodová Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Roman Forhachi Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg David Jirouš KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Andrej Dunai TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Lukáš Vavroch Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Exnar KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Hofmeister Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Havlíček KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Galová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Andrašiová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Josef Koudelka Vakado Kutná Hora CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Maroš Taran KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE CZE
5. kumite muži BRH Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk