KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Christmas Cup Mlada Boleslav 2006 - 25.11.2006

şehir Mladá Boleslav
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Autoškoda Mladá Boleslav
Yarışmacılar 318
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 29
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
50.87%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 231x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Tomáš Vřeský Glaverbel Teplice CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Vojtěch Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Robin Beshir Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Tereza Brzáková Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Tereza Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Nikola Naštická Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Leonard Melničák Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Miroslav Dirda Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Václav Dražan Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Michal Sigmund Sport Relax CZE CZE
kata bay 12-14 yas
1. kata bay 12-14 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 12-14 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Klára Drhová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Aneta Kratochvílová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kata bayan 12-14 yas
1. kata bayan 12-14 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 12-14 yas Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bay 15-17 yas
1. kata bay 15-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 15-17 yas Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 15-17 yas Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 15-17 yas David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 15-17 yas
1. kata bayan 15-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 15-17 yas Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Milan Matouš Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Petr Sládek Masada Praha CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jan Španner Sport Relax CZE CZE
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas OPEN Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas OPEN Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas OPEN Sophia Kulke Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay 12-14 yas -40kg
1. kumite bay 12-14 yas -40kg Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -40kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -50kg
1. kumite bay 12-14 yas -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -50kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Tomáš Zajíček TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -60kg
1. kumite bay 12-14 yas -60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -60kg Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Jiří Novák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 12-14 yas +60kg
1. kumite bay 12-14 yas +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas +60kg Jiří Rezek Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas +60kg Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas +60kg Marek Görges BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas -40kg
1. kumite bayan 12-14 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas -40kg Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -40kg Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 12-14 yas -50kg
1. kumite bayan 12-14 yas -50kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas -50kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas +50kg
1. kumite bayan 12-14 yas +50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-14 yas +50kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas +50kg Kateřina Kůrová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas +50kg Pavlína Nejedlá Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -60kg
1. kumite bay 15-17 yas -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -60kg Jakub Tomášek KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -70kg
1. kumite bay 15-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -70kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Jan Hušek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 15-17 yas +70kg
1. kumite bay 15-17 yas +70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas +70kg Lukáš Hammerlindl KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas -57kg
1. kumite bayan 15-17 yas -57kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas -57kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -57kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -57kg Alžběta Lorenzová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas +57kg
1. kumite bayan 15-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas +57kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +57kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +57kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır