KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Vánoční cena Mladé Boleslavi 2005 - 26.11.2005

Město Mladá Boleslav
Stát Česká republika
Pořadatel Autoškoda Mladá Boleslav
Registrovaných jednotlivců 355
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
51.29%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 214x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Blecha SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu František Manlig Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jakub Gavura TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Dominika Havlíčková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Diana Králová KC Podbořany CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Martin Pažout SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Viktor Povšík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Tondr Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Hájková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Veronika Řezáčová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Alena Šebková SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) David Rousek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SKM Bílina CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Miroslav Prchal SKM Bílina CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Adam Groma SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Daniel Švarc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Matěj Češka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Polák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Robert Nagy Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Filip Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Denisa Canincová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Milan Nguyen SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg David Vobr Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Jarolím SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenky -60kg
1. kumite dorostenky -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky -60kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky -60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite dorostenky -60kg Jana Šalanská Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenky +60kg
1. kumite dorostenky +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +60kg Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky +60kg Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky +60kg Nikola Canincová Slovan Ústí nad Labem CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2015 21.11.2015
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2014 22.11.2014
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2013 23.11.2013
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2012 17.11.2012
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2011 19.11.2011
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2010 20.11.2010
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk