KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Christmas Cup Mladá Boleslav 2005 - 26.11.2005

şehir Mladá Boleslav
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Autoškoda Mladá Boleslav
Yarışmacılar 355
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 28
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
51.27%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 217x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Blecha SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu František Manlig SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jakub Gavura TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kata bay -11 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Dominika Havlíčková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Carmen Beshirová Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Diana Králová KC Podbořany CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Martin Pažout SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Viktor Povšík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Filip Tondr Sport Relax CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Veronika Řezáčová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Alena Šebková SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -15 yas
1. kata takýmlar bay -15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bay -15 yas SKM Bílina CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Miroslav Prchal SKM Bílina CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Adam Groma SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Polák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Robert Nagy Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Denisa Canincová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Pilnajová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -60kg
1. kumite bayan 16-17 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +60kg
1. kumite bayan 16-17 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +60kg Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +60kg Jana Bělohlavová Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +60kg Nikola Canincová Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır