KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2008 - 11.10.2008

şehir Rychnov nad Kněžnou
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKC Sokol Vamberk
Yarışmacılar 250
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 53
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 6
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
53.66%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 41x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay -11 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Krystian Jordan KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bay -11 yas Adam Szyrner UKS Shodan Zduny POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Aleksandra Kus UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bay 12-13 yas Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Miriam Böhme Shirokuma Berlin GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Patrycja Szyja UKS Shodan Zduny POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay
1. kata bay David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kata bay Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE CZE
7. kata bay Jan Petrů Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata bayan Monika Bežuchová Arkádia Galanta SVK SVK
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Jan Přibyl st. Shotokan Karate Mělník CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bay veterans (+35 yas) Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
1. kata takýmlar bay 14-15 yas UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-15 yas SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Fontana Lav Pula CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -30kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Záleský Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Adam Szyrner UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite bay -11 yas -41kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jan Lebeda KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Vedral Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay -11 yas +41kg Adam Provazník Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Aleksandra Kus UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Hálová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Jennifer Martinčić Lav Pula CRO CRO
7. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Vanessa Vaskomjatinová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Patrycja Kujawska UKS Shodan Zduny POL POL
5. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Lojka SK Jihlava CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Max Maixner KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Krystian Kowalewski Kostrzyński Klub Karate POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Harag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Filip Vitha Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Hlavatý Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Karim Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Milosz Poczta UKS Shodan Zduny POL POL
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Richard Šolc TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Manda Papac Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Bialas SK Jihlava CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Popelka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Andraš Duraki Lav Pula CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Filip Jakubec TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miriam Böhme Shirokuma Berlin GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Dariusz Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dan Kotisa TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Libor Tesařík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Vocel TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Marek Ducháček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Libor Navrátil Budo Lanškroun CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Radko Týle Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Ondračka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Piotr Kowalewski Kostrzyński Klub Karate POL POL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Pavelka TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Klára Zatloukalová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Martina Nováková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay -60kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Robert Zilizi Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay -67kg Mateusz Drozdzyński KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
3. kumite bay -67kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -67kg Zdeněk Vidlička Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -67kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -67kg Saurabh Tandon Hindistan IND IND
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Luboš Krejčí TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -75kg Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
7. kumite bay -75kg Andrzej Domanski KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite bay -75kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay -84kg Petr Marčík TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -84kg František Doleček TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Patryk Sobiejewski KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
5. kumite bay -84kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay -84kg Mukesz Kumar Hindistan IND IND
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Tomáš Záleský st. Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay +84kg Pavel Krause KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
3. kumite bay +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay +84kg Ondřej Novotný TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN František Doleček TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Jana Tošnarová TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Eva Karafiátová TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Monika Bežuchová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Izabela Harlozyńska KK Dragon Środa Wielkopolska POL POL
3. kumite bayan -68kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Petra Šilarová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Frank Kalkbrenner Dokan Berlin GER GER
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Anton Garaj ŠK Nová Baňa SVK SVK
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Výběr pardubického kraje CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Lav Pula CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kozminski Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate Polička CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKC Sokol Vamberk CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.10.2019
15.06.2019
02.03.2019
01.12.2018
10.11.2018
20.10.2018
29.09.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır